تصویر کاملی از Scorpion در مورتال کامبت ۱۱ منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۴ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۹

در جدیدترین اخبار به دست آمده در رابطه با بازی مورتال کامبت ۱۱، استودیو NetherRealm، تصاویر جدیدی از شخصیت قدرتمند این بازی‌ یعنی اسکورپیون (Scorpion) منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

اگر شماهم علاقه‌مند به سری بازی‌های مورتال کامبت هستید، قطعا اسکورپیون را می‌شناسید. اسکورپیون،‌ یا همان عقرب، لباسی یک دست زرد به تن دارد و یکی از محدود مبارزان بازی مورتال کامبت محسوب می‌شود که به همراه Raiden (ریدن) و Sub-Zero (ساب زیرو)، در تمامی سری‌های قبلی این بازی حضور داشته و به پای ثابت آن تبدیل شده است.

اسکورپیون به خاطر ویژگی‌ها و قدرت خاصی که دارد، به حدی در میان علاقه‌مندان به سری بازی‌های مورتال کامبت محبوبیت یافته که به جرات میتوان آن را نماد و چهره اصلی این بازی‌ها دانست. اد بون (Ed Boon)، یکی از طراحان بازی مورتال کامبت نیز در مصاحبه‌ای، ضمن ابراز علاقه به این مبارز، اعلام کرد که مورتال کامبت بدون اسکورپیون هیچ مفهومی ندارد.

امروز اما NetherRealm، تصویر کاملی از این شخصیت را در جدیدترین عنوان خود یعنی مورتال کامبت ۱۱ به نمایش گذاشت که به نسبت عنوان قبلی این بازی، یعنی مورتال کامبت X، تغییرات عمده‌ای داشته است. در زیر، مقایسه‌ای از تصویر اسکورپیون در این دو سری مشاهده می‌کنید (تصویر اول مربوط به اسکورپیون در مورتال کامبت X و تصویر دوم مربوط به اسکورپیون در بازی مورتال کامبت ۱۱).

اسکورپیون در مورتال کامبت اکس

اسکورپیون در مورتال کامبت ۱۱

و اما خبرهایی در رابطه با جدیدترین عنوان از سری بازی‌های مورتال کامبت

در مراسم Game Award ماه گذشته، که در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۸ (۱۵ آدر ۹۷)، برگزار شد، شاهد معرفی غافلگیرکننده یازدهمین عنوان از سری بازی‌های محبوب مورتال کامبت بودیم. از زمان معرفی این بازی تا کنون،‌ استودیوی NetherRealm عکس‌هایی از Raider به نمایش گذاشت. این استودیو همچنین اعلام کرد کاربرانی که این بازی را پیش‌خرید کنند، می‌توانند شخصیت Shao Kahn را آزاد کنند. در آخر هم NetherRealm، طرح روی جلد بازی مورتال کامبت را منتشر کرد که همانند عنوان قبلی خود یعنی مورتال کامبت X، شاهد تصویر اسکورپیون روی جلد آن بودیم که می‌توانید آن را در زیر مشاهده کنید.

طبق خبری که حساب رسمی این بازی در توئیتر منتشر کرد، در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۷ دی ۹۷) جزئیات بیشتری از بازی مورتال کامبت ۱۱ شامل گیم‌پلی و بخش‌هایی از داستان آن منتشر خواهد شد.
مورتال کامبت ۱۱ در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۹ (۳ اردیبهشت ۹۸)، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x