Ubisoft بازی‌های بیش‌تری را به Epic Games Store خواهد آورد

توسط مهدی صبح در ۲۳ دی ۱۳۹۷ , ۲۱:۰۰

این خبر که عنوان The Division 2 به Epic Games Store‌ اضافه خواهد شد به تنهایی غافل‌گیر کننده بود، اما حالا خبرهای بیش‌تری در راه است. در اعلامیه‌ای که یوبی‌سافت (Ubisoft) باتوجه به انحصار فروش بازی توسط فروشگاه Epic منتشر کرد، آن‌ها همچنین تایید کردند که دیگر عناوینی را به این پلتفرم اضافه خواهند کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی در دنیای بازی همراه ما باشید.

صحبت‌های دو طرف شراکت

رییس Epic Games یعنی Tim Sweeney اظهار داشت:

همانند طرفداران و شرکای طولانی مدت یوبی‌سافت (Ubisoft)، ما نسبت به اضافه کردن تعدادی از بازی‌های شگفت‌انگیز یوبی‌سافت (Ubisoft) به فروشگاه Epic Games هیجان زده‌ایم. هدف‌مان این است تا فروشگاهی به وجود آوریم که به ناشران بیش‌ترین کمک را کند. فراهم ساختن دسترسی مستقیم به خریداران و تقسیم ۸۸ درصدی درآمد باعث می‌شود تا بازی‌سازان در آینده نیز روی ساخت بازی‌هایی فوق‌العاده سرمایه‌گذاری کنند.

معاون بخش شراکت یوبی‌سافت، Chris Early اضافه کرد:

ما به Epic Games اعتماد داریم تا دسترسی آسان و روان در اختیار طرفداران ما قرار دهد. از پیش‌خرید کردن بازی و لذت بردن از نسخه آزمایشی (Beta) بازی تا زمانی که نسخه اصلی بازی Tom Calancy’s The Division 2 در تاریخ ۱۵ مارس عرضه می‌شود. Epic به کارش یعنی تاثیر گذاشتن بر صنعت بازی‌های رایانه‌ای ادامه می‌دهد و روش توزیع دیجیتالی آن‌ها، از جدیدترین شیوه‌ها است. این در واقع چیزی است که یوبی‌سافت حاضر است از آن حمایت کند.

احتمال گستردگی یوبی‌سافت در دیگر پلتفرم‌ها

حال موضوعی که در اینجا قابل توجه است،‌ عدم اشاره یوبی‌سافت (Ubisoft) به استفاده از یک پلتفرم یعنی فروشگاه Epic Games برای بازی‌های دیگرش بود. یعنی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) ممکن است از فروشگاه‌های دیگر برای شراکت و فروش محصولات‌اش استفاده کند. تا به الان تنها چیزی که می‌دانیم وجود صفحه عنوان‌های دیگر یوبی‌سافت در استیم (Steam) است. پس می‌توانیم گمان ببریم که این عنوان‌ها در پلتفرم استیم (Steam) قرار می‌گیرند.

نکته دیگری که از اخبار منتشر شده از مطبوعات متوجه می‌شویم، انتشار عناوین آینده‌ مذکور در سال جاری هستیم. این به آن معناست که عناوین آینده یوبی‌سافت (Ubisoft) برروی فروشگاه Epic Games قرار خواهد گرفت. گرچه هیچ چیز آن‌ها را از انتشار عناوینی مانند Rainbow Six Siege روی این پلتفرم منع نمی‌کند.

به هر حال این شراکت بزرگی برای Epic Games‌ محسوب می‌شود. اگر بتوانند بازی‌های یوبی‌سافت (Ubisoft) را انحصارا روی لانچرشان در PC نگه دارند، می‌توانند در مدت زمان بسیار کم کاربران زیادی را جذب کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: