بنا بر پیش‌بینی تحلیل‌گران، بازی Destiny 3 در سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

توسط افراسیاب در ۲۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۶

تحلیل‌گران شرکت تحقیقاتی Cowen & Company پیش‌بینی می‌کنند که استودیو Bungie به‌دنبال جدایی‌اش از اکتیویژن بازی Destiny 3 را در سال آینده منتشر می‌کند. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

یکی از داغ‌ترین خبرهای منتشر شده در چند روز اخیر، خبر جدایی Bungie از اکتیویژن بوده است، که پس از آن برای همه این سوال به‌وجود آمده است که بانجی چه می‌خواهد بکند. آیا آنها به دنباله Destiny طبق روال عادی می‌پردازند یا می‌روند سراغ یک آی‌پی کاملا جدید. خب تحلیل‌گران شرکت Cowen & Company با اعتماد‌به‌نفس اعتقاد دارند که می‌دانند حرکت بعدی Bungie چه خواهد بود.

بنابر پیش‌بینی تحلیل‌گران C&C، بازی Destiny 3 در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد، چراکه از نظر آنها سری Destiny طبق یک برنامه زمانی منظم توسعه می‌یابد، به‌گونه‌ای که مانند روند توسعه عنوان قبلی، بازی جدید نیز پس از سه سال منتشر شود. بازی Destiny در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، بازی Destiny 2 در سال ۲۰۱۷، بنابراین بازی Destiny 3 نیز در سال آینده یعنی ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

تحلیل‌گران C&C اعتقاد دارند که جدایی بانجی از اکتیویژن درنهایت به نفع فرانچایز خواهد بود. آنها می‌گویند:

درنهایت، ما فکر می‌کنیم که تصمیم گرفته‌شده به‌ نفع فرانچایز Destiny تمام خواهد شد. چراکه آشپز که دوتا شد، غذا یا شور می‌شود یا بی‌نمک، یعنی روند توسعه خلاقانه بازی با دخالت‌های بی‌جای سرمایه‌گذاران اکتیویژن با مشکل مواجه می‌شود.

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که میان بانجی و اکتیویژن وجود داشت، سیاست‌های اقتصادی بود که در روند توسعه بازی Destiny وجود داشت. اکنون با استقلال بانجی، این استودیو می‌تواند بدون فشار سیاست‌های اقتصادی سرمایه‌گذاران اکتیویژن به‌کار خود ادامه دهد و با برنامه و سلیقه خود دست به توسعه بازی بعدی‌شان بزند.

باید صبر کنیم تا Bungie به‌صورت رسمی از پروژه بعدی خود رونمایی کند، اما به علت آن‌که Bungie توانست مالکیت قانونی فرانچایز Destiny را از آن خود کند، به احتمال فراوان پروژه بعدی آنها نیز Destiny خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: