تماشا کنید: بازی Tomb Raider روی نینتندو سوییچ!

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۴

طبق آخرین اخبار به دست آمده، کاربران از این پس قادر خواهند بود بازی Tomb Raider را بر روی کنسول نینتندو سوییچ تجربه کنند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

حدودا ۲ سال پیش، یکی از کارمندان انجمن Tomb Raider به نام “X Proger”، یک موتور Open-Source مخصوص بازی کلاسیک Tomb Raider طراحی کرده بود که برای همگان نیز در دسترس قرار گرفت. نکته جالب در رابطه با این برنامه این بود که کاربران می‌توانستند حتی از طریق مرورگر اینترنت خود نیز این بازی را تجربه کنند. امروز اما خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کاربران میتوانند توسط همین برنامه، بازی کلاسیک Tomb Raider را روی کنسول نینتندو تجربه کنند.

کاربران می‌توانند هم به صورت اول شخص و هم به صورت سوم شخص به انجام این بازی نوستالژی بپردازند. در رابطه با گرافیک این بازی هم باید گفت که به لطف موتور Open Lara، این بازی از گرافیک نسبتا خوبی برخوردار است و تجربه جالبی را برای علاقه‌مندان به بازی کلاسیک Tomb Raider به ارمغان خواهد آورد. مسلما نمی‌توان آن را از نظر کیفیت با عناوین روز مقایسه کرد؛ اما برای یک بازی قدیمی، همین کیفیت نیز رضایت‌بخش خواهد بود.

شما همچنین میتوانید ویدئوی کوتاهی از گیم پلی این بازی در کنسول نینتندو را در زیر مشاهده میکنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: