انیمیشن سینمایی مورتال کمبات در دست ساخت است

توسط علی پورمرادی در ۲۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۸

بنا به شایعات، شرکت براردران وارنر انیمیشن سینمایی مورتال کمبات را در دست ساخت دارد. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون دنیای بازی همراه باشید.

حتما همه شما با بازی مورتال کمبات آشنا هستید. این بازی آن‌قدر عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت که تاکنون اقتباس‌های زیادی از آن صورت گرفته است. دیروز اما بر اساس اخرین اخبار منتشر شده در این رابطه، به نظر می‌رسد که این انیمیشن سینمایی در دست ساخت باشد. باتوجه به سایت Revenge of the Fans، به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر، در آینده نزدیک از یک انیمشن سریالی پرده‌برداری خواهد کرد؛ همچنین شرکت برادران وارنر، از همین الان به انتخاب بازیگران احتمالی برای ایفای نقش دراین انیمیشن پرداخته است.

جوئل مک هیل ستاره سریال Community، یکی از گزینه‌های که احتمالی برای بازی دراین سریال است، هرچند نقش احتمالی او هنوز مشخص نشده است. ستاره سریال دکستر، جنیفر کارپنتر، همچنین در گفت و گو برای ایفای نقش در این فرنچایز است و گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر این که او در نقش سونیا بلید ظاهر شود وجود دارد.

درحالی که افرادی زیادی کاندیداهای گرفتن نقش در این انیمیشن هستند، ولی این سایت کاندیدهایی که بیشترین احتمال برای ایفای نقش در این فرنچایز را دارند را در لیست زیر اعلام کرد.

  1. درین دپول (یکی از صداگذاران بازی انحصاری اسپایدرمن)
  2. فرد تاتاسیوری
  3. گری گریفین
  4. ایکه امادی
  5. کوین مایکل ریچاردسون
  6. پاتریک سیتز (صداگذار اسکورپیون در تمام سری بازی های مورتال کمبات)
  7. رابین اتکین
  8. استیو بلام (صداگذار ساب‌زیرو تمام سری بازی‌های مورتال کمبات)
  9. جوردن رودریگز

باتوجه به این که شرکت برادران وارنر قرار است سرویس استریم خود را در ادامه سال منتشر کند، بعید نیست که این شرکت پروژه ساخت انیمیشن سینمایی مورتال کمبات را شروع کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: