تماشا کنید: تریلر بخش چندنفره بازی Ace Combat 7: Skies Unknown

توسط افراسیاب در ۲۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۴

دیگر تا زمان انتشار بازی Ace Combat 7: Skies Unknown چیزی باقی نمانده است و باندای نامکو با انتشار یک تریلر، بخش چندنفره بازی را به نمایش می‌گذارد. در ادامه برای تماشا آخرین تریلر بازی با دنیای بازی همراه شوید.

باندای نامکو با انتشار یک تریلر بخش چندنفره آنلاین بازی Ace Combat 7: Skies Unknown را به نمایش می‌گذارد. شایان‌ ذکر است که بخش چندنفره بازی Ace Combat 7: Skies Unknown دارای دو حالت است که یکی از آنها در حالت Battle Royal می‌باشد. در این حالت هشت بازیکن در یک منطقه قرار داده می‌شوند که همگی باید با هم مبارزه کنند تا درنهایت یک بازیکن باقی بماند. حالت دوم Team Deathmatch نام دارد که در آن بازیکنان به دو گروه چهار نفره تقسیم می‌شوند که باید به‌صورت تیمی مبارزه کنند.

همانند بخش تک‌نفره شما می‌توانید در بخش چندنفره هواپیمای جنگی خود را شخصی‌سازی کنید. در شخصی‌سازی شما قادر خواهید بود سلاح‌ها، قطعات، پوسته و پرچم خود را به انتخاب خودتان، انتخاب کنید. شرایط آب‌وهوایی نیز در حالت چندنفره وجود دارد که می‌تواند تاثیر زیادی در گیم‌پلی بازی داشته باشد.

دارندگان واقعیت مجازی PlayStation VR قادر خواهند بود با استفاده از حالت Ace Combat VR تجربه جذاب‌تر و واقعی‌تری داشته باشند.

هرچه به تاریخ انتشار بازی نزدیک‌تر می‌شویم، باندای نامکو از اطلاعات و محتویات بیشتری رونمایی می‌کند که یکی از جدیدترین آنها نسخه Collector Edition بازی در ژاپن مخصوص کاربران پلی‌استیشن ۴ است.

بازی Ace Combat 7: Skies Unknown در ۲۸ دی ۱۳۹۷ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد؛ کاربران رایانه‌های شخصی دو هفته دیرتر در ۱۲ بهمن می‌توانند به بازی دسترسی یابند.

در انتها می‌توانید تریلر بخش چندنفره بازی را مشاهده کنید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: