آیا نسخه اول بازی Borderlands سرانجام برای PS4 و Xbox One منتشر می‌شود؟

توسط افراسیاب در ۲۳ دی ۱۳۹۷ , ۲۰:۵۲

در سال ۲۰۱۷ سیستم رده‌بندی سنی کشور کره، بازی Borderlands: Game of the Year Edition را لیست کرده بود. بعد از آن دیگر هیچ خبری از آن به گوش ما نرسیده بود، اما در این اواخر نشانه دیگری از انتشار بازی Borderlands برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان پیدا شده است. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی دنیای بازی همراه شوید.

به‌تازگی شرکت رده‌بندی کشور تایوان نیز برای عنوان Borderlands: Game of the Year Edition در کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان رده‌بندی سنی مشخص کرده است، که علاوه بر آن نام استودیو توسعه‌دهنده بازی نیز مشخص شده است. طبق اطلاعات این شرکت، استودیو Blind Squirrel Entertainment وظیفه ریمستر بازی Borderlands را بر عهده دارد که این استودیو برای پورت و بهبودسازی عناوین بزرگی شناخته می‌شود.

از آن‌جایی‌ که رده‌بندی سنی عناوین توسط شرکت‌های رده‌بندی سنی مانند ESRB در آمریکای شمالی و Pegi در اروپا را نمی‌توانیم به عنوان یک معرفی رسمی تایید کنیم، پس شرکت‌های مشابه کره‌ای و تایوانی را نیز نمی‌توانیم برای معرفی یک بازی به‌ رسمیت بشناسیم. با این حال وقتی دو شرکت برای یک بازی درجه‌بندی سنی مشخص می‌کنند، نمی‌شود به‌راحتی از آن گذشت.

شایان ذکر است بازی Borderlands در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شد، که نه تنها می‌توان آن را یکی از بهترین بازی‌های سال دانست، بلکه می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نسل پیشین نیز خواند.

با توجه به انتشار نسخه‌های بهبود‌یافته عناوین Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel برای کنسول‌های مدرن و PC در کالکشنی به عنوان Borderlands: The Handsome، این سوال مطرح می‌شود که چرا هنوز Borderlands اورجینال برای کنسول‌های نسل جدید عرضه نشده است؛ شاید علت اصلی آن بازی Borderlands 3 در سایه باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x