مایکروسافت ایکس‌باکس

احتمال خریداری استودیوهای بیشتر توسط مایکروسافت در آینده

توسط کسری نیاول در ۲۳ دی ۱۳۹۷ , ۲۱:۵۷

یکی از درس‌هایی که شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۱۸ آموخت فهم اهمیت عرضه بازی‌های انحصاری توسط استودیوهای تحت مالکیتش بوده است. این امر سبب گسترش خدمات و بازی‌های کنسول ایکس‌باکس در سراسر جهان می‌شود. در ادامه برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با همراه دنیای بازی باشید.

حال شرکت مایکروسافت ده‌ها استودیو را خریداری کرده است و تیمی قدرتمند از توسعه‌دهندگان را در اختیار دارد. به تازگی یکی از تحلیلگران حوزه دیجیتال، «لوییس وارد» ادعا کرده است که این شرکت به خریداری استودیوهای بازی‌سازی ادامه خواهد داد. او در این مورد می‌گوید:

البته هنوز شرکت مایکروسافت به نسبت رقبای خود یعنی سونی و نینتندو توسعه دهندگان زیادی را در اختیار ندارد. این نشانی از این است که این شرکت در آینده می‌خواهد بازی‌های انحصاری بیشتری برای کامپیوتر و ایکس‌باکس عرضه کند و از اینرو قصد دارد استودیوهای بیشتری را خریداری کند.

او همچنین عنوان می‌کند که این شرکت در آینده واقعیت مجازی را به کنسول‌های نسل بعدی خود اضافه خواهد کرد. با ارائه VR در بازی‌هایی همچون Astro Bot و Moss به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد راه خود را در این بازار برای کنسول‌های نسل بعد پیدا کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

x