Breaking Bad را این‌بار در قالب یک بازی استراتژی تجربه کنید!

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۲ دی ۱۳۹۷ , ۱۰:۲۴

به نظر می‌رسد استودیوی Plamee قصد دارد یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین سریال‌های تاریخ آمریکا را در قالب یک بازی استراتژی برای تلفن‌های هوشمند عرضه کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

استودیوی Plamee در اوایل سال ۲۰۱۴َ، به طور رسمی فعالیت خود را در حوزه گیمینگ آغاز کرد. این استودیوی کوچک و تازه‌کار، وابسته به شرکت معروف و بزرگ Playtech بوده و تمرکز آن فعلا روی ساخت بازی‌های مخصوص موبایل و تبلت است.

امروز اما این استودیو اعلام کرد که با همکاری استودیو FTX Games (ناشر این بازی) یک بازی استراتژی با نام Breaking Bad: Criminal Elements در دست ساخت دارد که وقایع و جریان این بازی، برگرفته از سریال معروف Breaking Bad خواهد بود. برخی از بازیگران مشهور سریال Breaking Bad نیز از جمله والتر وایت، جسی پینک‌من، گاس فرینگ و مایک ارمانترات در این بازی حضور خواهند داشت تا کاربران به‌جای تماشای بازیگران، این‌بار آنها را با اختیار خود هدایت و کنترل کنند. در این بازی شما با انبوهی از تصمیمات سخت مواجه می‌شوید و باید با هوش و نبوغ خود بهترین آن هارا برگزینید تا در ادامه روند بازی به مشکل برنخورید.

آفای Vince Gillian، خالق سریال Breaking Bad، در رابطه با این بازی گفته:

وقتی که فهمیدم آنها قصد دارند یک بازی براساس سریال Breaking Bad بسازند، واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و از این بابت بسیار خوشحالم. مطمئنم این بازی تجربه‌ی مهیج و جالبی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد، چراکه آنها باید در یک سبک متفاوت و به یک شکل متفاوت با شخصیت‌های سریال Breaking Bad تعامل داشته باشند.

تا به این‌جا، جزئیات بیشتری در رابطه با این بازی از سوی سازندگان آن منتشر نشده، اما انتظار می‌رود در سه ماه اخر سال ۲۰۱۹، شاهد انتشار این عنوان از سوی FTX Games باشیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید