PUBG و Fortnite بیشترین دفعات دانلود در فروشگاه پلی‌استیشن

توسط علی پورمرادی در ۲۲ دی ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۷

طبق آخرین آمار فروشگاه پلی‌استیشن، بیشترین بازی‌های دانلود شده در ماه دسامبر مربوط به بازی‌های بتل رویال PUBG و Fortnite است. در ادامه با آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

معملا افراد در فصل تعطیلات، اوقات خود را با خوانواده و فاصله گرفتن از محیط کاری می‌گذرانند؛ کما این‌که طرفداران بازی های ویدیویی در همه اوقات، تمام وقت خود را صرف انجام بازی‌ کرده و تا زمانی که مجبور نباشند از آن دست نمی‌کشند. کاربران پلی‌استیشن نیز جزئی از این کاربران هستند که در تعطیلات امسال، ظاهرا تمام وقت خود را صرف دانلود عناوین مختلف از فروشگاه پلی‌استیشن کردند. در این خبر نگاهی می‌اندازیم به عناوین این ماه در فروشگاه پلی‌استیشن که بیشترین دفعات دانلود را داشته اند و به نوعی محبوب ترین عنوان نزد کاربران بوده‌اند.

عناوینی که در تعطیلات سال گذشته، در فروشگاه پلی استیشن بیشترین تعداد دانلود را داشته‌اند شامل: Red Dead Redemption 2،  Call of Duty: Black Ops 4 و Battlefield V هستند. با این‌حال، بازی PUBG که در پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی طرفداران زیادی را به خودش جلب کرده، در اولین ماه انتشار خود رتبه اول از لحاظ بیشترین دفعات دانلود را در فروشگاه پلی‌استیشن را به خود اختصاص داد.

در بخش Free to Play، در فروشگاه پلی‌استیشن، بازی Fortnite با توجه به اینکه دائما درحال ایجاد تغییرات و به‌روز رسانی‌ها در المان‌های خود است، از رقبای اصلی بازی PUBG محسوب می‌شود.

در حال حاضر بازی‌های PUBG و Fortnite، برای کاربران پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و حتی نینتندو سوییچ در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: