راک استار ماد بتل رویال را به Red Dead Online اضافه خواهد کرد

توسط حمیدرضا داوریان در ۲۲ دی ۱۳۹۷ , ۱۰:۱۵

به نظر می‌رسد شرکت راک استار طی یک حرکت غافلگیرکننده، قصد دارد ماد بتل رویال را به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 اضافه کند. برای اطلاع از آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

از زمانی که راک استار بازی Red Dead Redemption 2 را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس باکس وان معرفی کرده، به ندرت می‌شود لیست فروشی را یافت که این بازی در آن رتبه‌ای پایین تر از صدر جدول داشته باشد.Red Dead Redemption 2 را به جرئت میتوان شاهکاری از سوی راک‌ استار دانست که یکی از بهترین بازی‌های جهان‌باز تاریخ است.

اگر علاقه مند به بازی‌های جهان باز هستید، قطعا بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین عناوین این سبک برای شما خواهد بود. حال تصور کنید که ماد بتل رویال، که یکی از پرطرفدارترین و مهیج‌ترین مادهای بازی‌های ویدئویی است، قرار است به زودی به این بازی اضافه شود. این خبر قطعا یکی از بهترین خبرهایی است که طرفداران بیشمار بازی Red Dead Redemption 2 میتوانستند در رابطه با این بازی بشنوند.

ماد بتل رویال به قدری در میان کاربران محبوبیت یافته که توسعه دهندگان مطرح دنیا، به دنبال راهی برای طراحی این ماد برای عناوین خود هستند؛ اینطور که به نظر میرسد راک‌ استار نیز به جمع این توسعه دهندگان پیوسته تا با اضافه کردن یکی از بهترین مادهای موجود به شاهکار خود یعنی Red Dead Redemption 2، تجربه‌ی بینظیری از کیفیت، هیجان و لذت را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

و اما در رابطه با این ماد جدید: نام این ماد «Gun Rush» بوده که خوشبختانه امروز در دسترس کاربران قرار گرفت. این ماد در سبک بتل رویال است و ۳۲ کاربر را به طور همزمان میزبانی میکند که میتوانند در گروه‌های چند نفره و یا به صورت انفرادی به مبارزه علیه یکدیگر بپردازند.

درمورد بخش آنلاین این بازی اما راک استار اعلام کرد که این بخش همچنان در حالت بتا قرار دارد و قرار است طی چند ماه آینده نیز در همین حالت باقی بماند تا این شرکت علاوه بر افزودن حالت‌های جدید و بهبود عملکرد کلی این بخش، بتواند مشکلات احتمالی آن را نیز یافته و بهبود ببخشد. البته این بدان معنا نیست که راک استار آپدیت‌های محتوایی در طی این چند ماه برای این بازی منتشر نخواهد کرد. اتفاقا این شرکت برنامه‌های زیادی برای عرضه ‌آپدیت‌های مختلف برای این بازی دارد که شامل مأموریت‌های جدید و داستان‌های متنوعی خواهند بود.

برخی از به‌روز رسانی‌هایی که راک استار نیز بارها درباره آنها صحبت کرده عبارتند از:

۱. چالش‌های روزانه: از تیراندازی ماهرانه گرفته تا فرار از قانون، کاربران باید هر روز با چالش‌های مهیجی از این قبیل دست و پنجه نرم کنند.

۲. سیستم قانون و پاداش: بخش قانون و پاداش این بازی نیز دچار تغییراتی خواهد شد. شما به زودی پاداش بیشتری برای ارتکاب جرم دریافت خواهید کرد و البته باید کاری را که از شما خواسته شده را در بازه معینی انجام دهید. اگر در انجام کاری که به شما محول شده ناکام بمانید، مزدورانی از ایالت‌های مختلف به دنبال شما خواهند آمد و در این صورت دو راه در پیش روی شما قرار خواهد گرفت؛ فرار کنید یا پول را پس بدهید.

۳. سیستم مذاکرات و گفتگو: این به‌روز رسانی انجام مذاکرات را تا حدودی آسان‌تر کرده و به شما این امکان را می‌دهد تا هرچه سریع‌تر از شر کاربران مهاجم خلاص شوید. همچنین، می‌توانید با دشمنان گوناگونی که در طول بازی با آنها مواجه می‌شوید، وارد مذاکره شوید تا از این طریق بتوانید شانسی برای زنده ماندن و غلبه بر آنها پیدا کنید.

۴. مکان تقریبی کاربران: در این به‌روز رسانی، مکان تقریبی شما تنها در فواصل کوتاه، روی رادار مشخص خواهد شد که این قابلیت، محدوده‌ای که ممکن است در معرض دید کاربران دیگر قرار بگیرید را کوچک‌تر کرده و در مناطق وسیع، احتمال این‌که در تیررس آن‌ها قرار بگیرید را کاهش می‌دهد. این به‌روز رسانی همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا کاربرانی که به‌طور ناشناس و غیرقابل رویت قصد کشتن شما را دارند را از محدوده‌ای دورتر شناسایی کرده و از خطر در امان بمانید.

اگر این به‌روز رسانی‌ها و تغییرات در بازی Red Dead Redemption 2 اعمال شوند، می‌توان گفت کاملا با یک بازی بی‌نقص طرف خواهیم بود که دوباره مورد تحسین بسیاری از کاربران و علاقه‌مندان به دنیای گیم قرار خواهد گرفت.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید