اضافه شدن Photo Mode به بازی Metro Exodus

توسط مهدی صبح در ۲۰ دی ۱۳۹۷ , ۲۲:۱۱

به نظر می‌رسد کمپانی‌های ۴A Games و Deep Silver اخبار جالب بسیاری مربوط به عنوان آینده‌شان یعنی بازی Metro Exodus منتشر کرده‌اند. خبر رسیده که Photo Mode نیز بخشی از این بازی خواهد بود. با ما در دنیای بازی با آخرین اخبار بازی همراه باشید.

خبر ساخت این بازی در جشنواره E3 Microsoft در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد. انتظار می‌رفت که بازی در سال ۲۰۱۸ منتشر شود اما تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد. گرچه اوایل امروز صفحه رسمی توییتر این بازی، خبر از انتشار جزئیاتی از بازی در روزهای آینده داد.

ساعاتی بعد از توییت اول، صفحه رسمی این بازی دست به آشکار ساختن بخشی از این بازی کرد. آن‌ها خبر دادند که بازی Metro Exodus از روز اول بازی دارای قابلیت Photo Mode‌ خواهد بود. جزئیات زیادی از این قابلیت منتشر نشد و هنوز از نحوه عملکرد این قابلیت، میزان فاصله‌ای که دوربین می‌تواند با بازیکن داشته باشد یا هر ویژگی دیگری خبر نداریم.

ابزار Nvidia Ansel

صفحه رسمی وبلاگ سری بازی‌های Metro نیز جزئیاتی منتشر کرده است که این قابلیت برای تمام پلتفرم‌ها موجود خواهد بود. گرچه بازیکنانی که این عنوان را روی PC تجربه کنند، می‌توانند از ابزار Nvidia Ansel بهره ببرند. ابزار Nvidia Ansel معمولا باتوجه به حرکات دوربین آزادی عمل قابل قبولی به بازیکن می‌دهد. علاوه‌ بر این امکاناتی مانند عمق میدان و اسکرین‌شات‌هایی با کیفیت ۴K‌ در اختیار بازیکن می‌گذارد. همچنین، تایید شده است که بازی Metro Exodus از Nvidia RTX Ray Tracing پشتیبانی می‌کند. چیزی که قطعا استفاده از Photo Mode در بازی را برای کاربران PC جذاب‌تر می‌کند.

ظاهرا Photo Mode یکی از امکاناتی بوده که طرفداران بازی‌های Metro بیش‌ترین درخواست را برای آن داشته‌اند. در همین رابطه، John Bloch تهیه‌کننده اجرایی ۴A Games اظهار داشت:

وجود این قابلیت در بازی‌های شوتر اول‌شخص نادر است. اما تیم سازنده این بازی تصمیم گرفته‌ است تا آن را اجرایی کند و به طرفداران سری Metro این فرصت را بدهد تا بتوانند داستان‌های خود از زمین‌های بایر روسیه به تصویر بکشند.

پیش‌خرید بازی Metro Exodus

افرادی که نسخه Xbox One‌ بازی Metro Exodus را پیش‌خرید کنند، کدی برای Metro 2033 Redux دریافت می‌کنند. پیش‌خرید این بازی روی PS4 تم زنده برای داشبورد را به همراه خواهد داشت و کسانی که نسخه PC‌ بازی را پیش‌خرید کنند، artbook دیجیتالی و موسیقی متن اصلی بازی را دریافت خواهند کرد.

علاوه‌بر این‌ها Metro Exodus Gold Edition بازی و بسته الحاقی بعدی بازی را به همراه خواهد داشت. درحالی‌ که نسخه فیزیکی بازی که Aurora Limited Edition نام دارد، علاوه‌بر بازی و بسته الحاقی بعدی، جعبه‌‌ی فلزی و artbook بازی را دریافت خواهند‌ کرد. همچنین نسخه‌ای محدود با نام Limited Spartan Collectors Edition‌ وجود دارد.

بازی Metro Exodus قرار است پانزدهم فوریه سال ۲۰۱۹ برای Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: