بازیگران پیش‌درآمد سریال Game of Thrones مشخص شدند

توسط مهدی صبح در ۲۰ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۵۴

روز گذشته خبری منتشر شد که بازیگران، نویسندگان و کارگردان پیش‌درآمد سریال Game of Thrones مشخص شدند. بسیاری از این افراد در سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مختلف حضور داشتند. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با ما در دنیای بازی همراه باشید.

حال که تولید سریال Game of Thrones به پایان رسیده است، HBO به دنبال ساخت اولین اسپین‌آف این سریال است. روز دوشنبه، نام کارگردان اولین قسمت و بازیگران اصلی پیش‌درآمد این سریال توسط این شبکه منتشر شد.

طبق خبری که Deadline منتشر کرد، کارگردانی اولین قسمت از این پروژه به S.J. Clarkson سپرده شده و وی به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فعالیت می‌کند. S.J. Clarkson کارگردانی قسمت‌هایی از سریال‌های The Defenders و Jessica Jones را در کارنامه‌اش دارد. نوشتن متن پایلوت (قسمت اول) نیز بر عهده Jane Goldman و خالق این فرنچایز یعنی George R.R. Martin‌ گذاشته شده است. گزارش شده که شبکه HBO به محض باز‌شدن برنامه زمانی Clarkson‌ او را استخدام کرده است.

بازیگران پیش‌درآمد Game of Thrones

پیش‌تر تنها Naomi Watts و Josh Whitehouse به عنوان ستاره‌های پیش‌درآمد این سریال مشخص شده‌ بودند. این موضوع روز سه‌شنبه دست‌خوش تغییرات شد و هشت بازیگر دیگر این مجموعه معرفی شدند. در لیست مقابل نام بازیگران اصلی سریال و کارنامه‌شان آمده است.

Naomi Ackie (Yardie و Lady MacBeth)

Denise Gough (People و Places and Things)

Jamie Campbell Bower (The Mortal Instruments: City of Bones و The Twilight Saga)

Shelia Atim (Girl from the North Country)

Ivanno Jeremiah (Doctor Who و Humans)

Georgie Henley (The Chronicles of Narnia)

Alex Sharp (How to Talk to Girls at Parties)

Tony Regbo (Reign و The Last Kingdom)

تعداد زیادی از این بازیگران بسیار معروف نیستند. این دقیقا چیزی است که HBO از یک ستاره Game of Thrones انتظار دارد. خیلی‌ها Kit Harington و Emilia Clarke را قبل از پخش سریال Game of Thrones‌ نمی‌شناختند. اما حال آن‌ها تبدیل به دو فرد از سرشناس‌ترین ستاره‌های تلویزیونی جهان شده‌اند. این کاری است که Game of Thrones با حرفه بازیگران می‌کند.

قابل‌توجه است که قبل از پخش اولین قسمت از پیش‌درآمد Game of Thrones، طرفداران آن در سراسر جهان شانس این را دارند که Ackie را در سینما ببیند. زیرا وی نقش اصلی را در فیلم Star Wars: Episode IX‌ دارد که ماه دسامبر اکران خواهد شد.

Goldman و Martin‌ این پیش‌درآمد را با یکدیگر ساختند و داستان آن هزاران سال قبل از اتفاقات حال سریال Game of Thrones شکل می‌گیرد. داستان مربوط به برهه‌ای از زمان است که دنیا به تاریک‌ترین دوره خود وارد می‌شود. علاوه‌ بر نویسندگی پیش‌درآمد، وظیفه اداره روند توسعه سریال نیز برعهده Goldman‌ است.

آیا شما هم منتظر پیش‌درآمد سریال Game of Thrones‌ هستید؟ نظرتان راجع به بازیگران چیست؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: