واکنش نیل دراکمن به پوستر تقلیدی از The Last of Us

توسط افراسیاب در ۱۹ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۱۰

«نیل دراکمن» کارگردان بازی The Last of Us با انتشار یک توییت، در برابر پوستر تقلیدی فیلم What Still Remains «نتفلیکس» را از این بازی واکنش نشان داد. در ادامه با آخرین اخبار بازی با دنیای بازی همراه شوید.

کارگردان بازی The Last of Us و رئیس استودیو «ناتی داگ»، آقای نیل دراکمن واکنش خود را در برابر پوستر فیلم What Still Remains نتفلیکس که شباهت آن با باکس‌آرت بازی تحسین شده The Last of Us به‌طرز عجیبی غیرقابل‌انکار است، نشان داد.

نخستین بار یکی از کاربران توییتر با نام Rob Trench با قرار دادن دو تصویر در کنار هم به شباهت این دو تصویر اشاره کرد و به شوخی در توییتر نوشت:

هی، منم می‌تونم تکالیف تو رو کپی کنم؟

آره. فقط یه تغییر کوچولو بده تا دیگه نشه بهش گفت کپی.

Trench در ادامه اشاره کرد که فیلم هم‌اکنون در نتفلیکس استریم شده و قابل دسترس است. زمانی که دو پوستر را در کنار هم قرار می‌دهیم، به‌وضوح می‌توان جزئیات زیادی را مشاهده کرد که فیلم از بازی قرض گرفته است. البته پوستر فیلم هم‌اکنون تغییر کرده است.

متاسفانه پوستر اورجینال فیلم هم نتوانست جلوی سروصدای تماشاگران را بگیرد. جدیدا نیل دراکمن کارگردان بازی The Last of Us در توییتر با انتشار یک پست با شوخ‌طبعی به این موضوع واکنش نشان داد.

صبر کن ببینم … این واقعیه؟ 😂

شایان ذکر است که بازی The Last of Us Part II با کارگردانی نیل دراکمن در تاریخ نامشخصی به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: