عنوان بعدی Alien یک بازی در ژانر شوتر آنلاین چندنفره است

توسط افراسیاب در ۱۹ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۳

FoxNext Games به همراه استودیو Cold Iron در حال توسعه یک بازی از سری Alien برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌هاست، که این بازی یک عنوان در ژانر شوتر آنلاین چندنفره گسترده است. در ادامه با آخرین اخبار بازی همراه دنیای بازی باشید.

معرفی بازی Alien: Blackout برای موبایل، موجب ناراحتی بسیاری از طرفداران سری شد، اما ناشر بازی با مشاهده این موج منفی ادعا کرد که تیم همچنان با همکاری Cold Iron Studios مشغول توسعه یک بازی از سری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها است. البته، مشخص نیست که آیا این عنوان طرفداران را راضی می‌کند یا نه؛ چرا که تایید شد این بازی در ژانر شوتر آنلاین چندنفره گسترده است، یعنی بسیار دورتر از بازی ترسناک کلاسیک Alien: Isolation.

پس از جاروجنجال فراوان به خاطر معرفی بازی Alien: Blackout، فاکس‌نت گفت:

FoxNext Games و Cold Iron Studios به‌صورت هم‌زمان روی یک بازی شوتر آنلاین چندنفره گسترده که در دنیای سینماتیک Alien جریان خواهد داشت، کار می‌کنند که هدف آنها عرضه برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی است.

درصورتی‌که ما هنوز هیچ اطلاعاتی از این بازی نداریم، اما می‌دانیم که این بازی هیچ ارتباطی با بازی Alien: Blackout ندارد.

پیش‌ از این، می‌دانستیم که FoxNext و Cold Iron Studios استودیو روی یک بازی شوتر آنلاین کار می‌کنند، اما مطمئن نبودیم که این بازی از سری Alien خواهد بود و علاوه بر شوتر آنلاین، برخط چندنفره گسترده نیز است. چیزی که برای طرفداران Alien با اتمسفر ترسناک، خیلی دور است و احتمالا باید شاهد عنوانی نزدیک به Destiny باشیم که در دنیای Alien جریان خواهد داشت.

با این حال هنوز شانس زیادی وجود دارد که در این بازی نیز شاهد حضور شخصیت محبوب Amanda Ripley باشیم. Fox تاکنون نشان داده است که در شخصیت‌پردازی بسیار ماهر است. در خبری دیگر مطلع شدیم که ۲۰th Century Fox قصد دارد تا Alien را به سینما برگرداند و این یعنی باید شاهد حضور داستان‌های بیشتری از شخصیت آماندا ریپلی باشیم.

اگر هنوز موفق به تجربه بازی Alien: Isolation نشده‌اید، این بازی در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی، منتشر شد و هم‌اکنون در دسترس است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

One Reply to “عنوان بعدی Alien یک بازی در ژانر شوتر آنلاین چندنفره است”

  1. Leviathan گفت:

    امیدوارم حداقل اون فاجعه ی Aliens: Colonial Marines تکرار نشه! :|

    ۰ ۰