اطلاعات جدیدی از بخش مولتی‌پلیر بازی The Last of Us Part II منتشر شد

توسط افراسیاب در ۱۸ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۴

نخستین اطلاعات از بخش مولتی‌پلیر بازی The Last of Us Part II توسط «ناتی داگ» (Naughty Dog) در آگهی استخدام این شرکت منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

پس از نمایش گیم‌پلی بازی The Last of Us Part II در جریان کنفرانس E3 2018 سونی، اطلاعات بسیار اندک و پراکنده‌ای از این عنوان موردانتظار منتشر شده است، بااین‌ حال، اطلاعات بسیار کمتری از بخش مولتی‌پلیر بازی منتشر شده بود. بازی The Last of Us Part II مانند نسخه اصلی دارای بخش مولتی‌پلیر است که با نام Factions شناخته می‌شود. اکنون به لطف آگهی استخدام استودیو ناتی‌ داگ اطلاعات بیشتری از بخش مولتی‌پلیر بازی به‌دست آوردیم.

با توجه به توضیحاتی که برای استخدام آمده، کاربران در بخش مولتی‌پلیر بازی می‌توانند با دریافت جوایز، شخصیت‌هایشان را شخصی‌سازی کنند. همچنین بازی دارای فروشگاه درون‌بازی است که در آن می‌توان آیتم‌های متنوعی برای شخصی‌سازی شخصیت‌ها خرید و قابلیت‌های آنها را افزایش و بهبود داد.

در زیر می‌توانید آگهی‌ استخدام ناتی‌داگ را بخوانید:

ما به دنبال برنامه‌نویس هستیم. کسی که علاقه‌مند به ساخت زیست‌بوم بادوام، امن و مقیاس‌پذیر باشد تا بازیکنان از آن لذت ببرند. شما باید بازیکنان را از ابتدای ثبت‌نام تا کسب جوایز برای خرید از فروشگاه درون‌بازی راهنمایی کنید. شما باید به عنوان یکی از اعضای تیم به جریانات و اتفاقاتی که در جهان زنده بازی در جریان است، حواستان باشد و سرویس‌های موردنیاز را در اختیار کاربران قرار دهید.

البته این خبر غافل‌گیری بزرگی به‌شمار نمی‌رود، چراکه بخش مولتی‌پلیر بازی دیگر ناتی‌ داگ، یعنی Uncharted 4: A Thief’s End نیز دارای شخصی‌سازی بود.

همچنین از این آگهی می‌توان برداشت کرد که ناتی داگ برای نخستین بار برای بخش مولتی‌پلیر بازی The Last of Us Part II یک سرور مخصوص به خود طراحی کرده است، درصورتی‌که سرور بازی Uncharted 4: A Thief’s End مشترک با بازی‌های دیگر بود.

خوشبختانه با آغاز سال ۲۰۱۹ کم‌کم باید منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری از بازی The Last of Us Part II باشیم. این بازی که یکی‌از موردانتظارترین بازی‌ها محسوب می‌شود هنوز تاریخ انتشاری دریافت نکرده است، و قرار است که به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: