Aquaman، پرفروش‌ترین فیلم شرکت DC در باکس آفیس جهانی

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۷ دی ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۷

طبق آخرین گزارش از باکس آفیس جهانی، فیلم ابرقهرمانانه Aquaman توانست به پرفروش ترین فیلم شرکت DC بدل شود. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

بعد از عملکرد درخشان فیلم The Dark Knight Rises که در سال ۲۰۱۲ میلادی عرضه شد، کمتر کسی فکرش را می‌کرد DC بتواند فیلمی بسازد که موفقیت The Dark Knight Rises را تکرار کند. اما به‌نظر می‌رسد این اتفاق در شرف وقوع باشد.

شرکت DC با ساخت فیلم Aquaman، بار دیگر نگاه علاقه‌مندان به سینما و فیلم‌های ابرقهرمانانه را به سمت خود معطوف کرد.

بر اساس گزارش باکس آفیس جهانی، Aquaman توانسته با درآمدی بالغ بر ۵۷۵ میلیون دلار، عناوینی چون Batman vs Superman و Dawn of Justice را با درآمد ۵۴۳ میلیون دلاری پشت سر بگذارد. با این روند رو به رشدی که Aquaman در پی گرفته، به نظر میرسد در آینده‌ای نزدیک بتواند از سد The Dark Knight Rises که درآمدی ۶۳۶ میلیون دلاری در باکس آفیس داشت را پشت سر بگذارد و به پرفروش ترین فیلم ابرقهرمانانه تاریخ DC بدل شود. حتی سازندگان خود Aquaman هم فکرش را نمیکردند این فیلم بتواند با بودجه ۱۶۰ میلیون دلاری، همچین موفقیت بزرگی را کسب کند.

Aquaman توانست موفقیت زودهنگامی را در باکس آفیس جهانی به‌دست آورد. این درحالی است که این فیلم در داخل آمریکا وضعیت چندان خوبی ندارد. این فیلم از بین ۶ فیلم پرفروش در باکس آفیس آمریکا، با درآمدی حدودا ۲۵۹ میلیون دلاری و پایین‌تر از Man of Steel، در رده پنجم قرار دارد. پایین‌تر از Aquaman اما، فیلم Justice League قرار دارد که با بودجه ای حدودا دو برابر ( ۳۰۰ میلیون دلار) نسبت به Aquaman در رده ششم قرار دارد.

با این‌حال، انتظار می‌رود فیلم Aquaman طی چندروز آینده بار دیگر به روند رو به رشد خود ادامه دهد و تا قبل از به اتمام رسیدن نسخه روی پرده، از مرز ۹۰۰ میلیون دلار نیز عبور کند. اگر این اتفاق بیافتد، Aquaman موفق خواهد شد فیلم Spider-Man 3 را پشت سر گذاشته و به جمع ۵ فیلم ابرقهرمانانه برتر تاریخ باکس آفیس جهانی بدل شود. این احتمال هم وجود دارد که از مرز ۱ میلیارد دلار گذشته و خود را به عناوینی چون Dark Knight و The Dark Knight Rises نزدیک کند.

فیلم Aquaman به کارگردانی جیمز ون (James Wan) ساخته شده و بازیگرانی همچون جیسون موموا (Jason Momoa)، امبر هرد (Amber Heard)، نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و بسیاری چهره‌های شناخته‌شده دیگر در آن ایفای نقش می‌کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: