توسعه‌دهندگان بازی Kingdom Hearts III در رابطه با تاخیر عرضه این بازی توضیح می‌دهند

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۷ دی ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۲

توسعه‌دهندگان بازی kingdom Hearts III، ضمن عرض عذرخواهی بابت تاخیر بیش از حد در انتشار این بازی، در رابطه با این مسئله توضیحاتی ارائه دادند. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

خبر ساخت بازی Kingdom Hearts III برای اولین بار در مراسم E3 2013، با نمایش بخشی از بازی اعلام شد. از آن زمان تا کنون حدودا ۶ سال می‌گذرد اما هنوز خبری از عرضه این بازی محبوب نشده است. به نظر می‌رسد مدت زمان زیادی که کاربران برای انتشار نسخه جدیدی از این بازی منتظر مانده‌اند کمی آزاردهنده شده باشد. با این‌حال به نظر می‌رسد دلیل قانع کننده‌ای برای این‌ حجم از تأخیر وجود داشته است.

آقای تای یاسو، (Tai Yasue)، دستیار کارگردان بازی Kingdom Hearts، در مصاحبه‌ اخیراش با وبسایت Newsweek اعلام کرد که دلیل اینهمه تأخیر، درواقع به خاطر موتور گرافیکی مورد استفاده در ساخت این بازی بود. اینطور که به نظر میرسد، موتور گرافیکی مورد استفاده برای ساخت این بازی کمی قدیمی بوده و شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) برای ساخت بازی Kingdom Hearts III مجبور بود آن را تغییر دهد. این مسئله باعث شد کمی طول بکشد تا توسعه‌دهندگان به موتور گرافیکی جدید عادت کنند.

آقای تای همچنین به خاطر تاخیر بیش از حد در عرضه بازی Kingdom Hearts III، از تمامی کاربران و علاقه‌مندان به این بازی عذرخواهی کرد و گفت:

به خاطر تاخیر زیاد در عرضه این بازی صمیمانه معذرت می‌خواهم. کمی بیش‌تر از آن‌چه فکرش را می‌کردیم طول کشید اما به شما اطمینان میدهم هدف ما طراحی یک بازی خوب و رضایت‌بخش بوده است. از صمیم قلب امیدوارم شما از این بازی لذت ببرید.

خوشبختانه آقای تای درست می‌گوید چون این بازی قطعا ارزش‌اش را خواهد داشت و انتظارات را برآورده خواهد کرد.

بازی Kingdom Hearts III قرار است اواخر این ماه، و در تاریخ ۲۹ ژانویه (۹ بهمن) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌ باکس وان عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: