بازگشت نویسنده بازی‌های Portal 2 و Half-Life 2 به شرکت Valve

توسط افراسیاب در ۱۶ دی ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۲

«اریک وولپاو» Erik Wolpaw نویسنده بازی‌های Portal 2 و Half-Life 2 در سال ۲۰۱۷ شرکت Valve را ترک کرده بود. پس از «جی پینکرتن» (Jay Pinkerton)، این دومین نویسنده مشهور بازی Portal است که به تیم نویسندگان این شرکت بازگشت. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

یکی از کاربران Reddit، نام وولپاو را در تیتراژ بازی Artifact که جدیدترین بازی شرکت والو است، می‌بیند. سپس کاربر دیگری با نام Trenchman با ارسال یک ایمیل به «گیب نیوول» Gabe Newell، بنیان‌گذار Valve، صحت این قضیه را جویا می‌شود که نیوول نیز به‌صورت رسمی بازگشت وولپاو را تائید می‌کند.

از سوی دیگر کانال یوتیوب Valve News Network تائید کرد که ایمیل گیب فیک نبوده است؛ بنابراین، بازگشت تیم سابق نویسندگی Valveدورهم خبر بسیار خوب و هیجان‌انگیزی است چرا که بسیار مشتاق دیدن پروژه جدید این تیم هستیم.

با جدایی این دو تن به همراه اعضای کلیدی دیگر نویسندگان Half-life مانند «مارک لیدلاو» (Marc Laidlaw) و «چت فالیژک» (Chet Faliszek) آینده بازی‌های داستان‌ محور تک‌نفره در شرکت والو در حاله‌ای از ابهام قرار گرفته بود. اکنون با بازگشت نیمی از تیم، امیدها برای توسعه عناوین ۳ Half Life یا ۳ Portal زنده شده است.

نیوول در جریان یک مصاحبه به‌ مناسبت انتشار بازی کارتی Artifact اظهار داشت که Valve پس از مدت‌ها به روند بازی‌سازی بازگشته است و Artifact اولین و یکی از بی‌شمار عناوینی است که توسط آنها منتشر خواهد شد.

درست است که انتظار برای یک بازی‌ داستان‌ محور تک‌نفره از سوی Valve بسیار دشوار است، اما همین‌که می‌دانیم این ناشر مشغول کار روی چنین پروژه‌ای است، بسیار خوشحال‌مان می‌کند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: