احتمالا در سال جاری نسخه جدیدی از سری Splinter Cell معرفی می‌شود

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۵ دی ۱۳۹۷ , ۱۲:۲۲

این روزها شایعات بسیاری درباره معرفی نسخه جدیدی از سری بازی‌های محبوب Splinter Cell به گوش می‌رسد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

همان‌طور که می‌دانید، شرکت «یوبی‌سافت» در مراسم E3 سال گذشته، هیچ عنوان جدیدی را از این فرانچایز معرفی نکرد. اما طبق پیش‌بینی کارشناسان حوزه گیم، به احتمال زیاد امسال شاهد معرفی نسخه جدیدی از سری بازی‌های Splinter Cell خواهیم بود.

وبسایت GameIndustry International طی یک مصاحبه، از کارشناسان خبره حوزه گیم خواست تا نظرات خود را در رابطه با اتفاقات و رویداد‌های احتمالی سال ۲۰۱۹ میلادی بیان کنند. دراین‌بین، کارشناس معروف شرکت Wedbush Security، آقای «مایکل پچر» نیز حضور داشت. معمولا نمی‌شود به حرف‌ها و پیش‌بینی‌های مایکل پچر به طور قطعی اعتماد کرد؛ بااین‌حال او فکر می‌کند یوبی‌سافت در آینده‌ای نزدیک، Sam Fisher را دوباره به دنیای بازی باز می‌گرداند. طبق پیش‌بینی‌های پچر، یوبی‌سافت ۴ عنوان تریپل ای (AAA) را در سال جاری، معرفی و یا عرضه خواهد کرد. او همچنین به این نکته اشاره کرد که بازی‌هایی نظیر Evil 2، Beyond Good و Far Cry: New Dawn در بین آن ۴ عنوان نخواهند داشت.

طبق گفته‌ی او یکی از این بازی‌ها Skull and Bones خواهد بود که سال گذشته، یوبی‌سافت آنرا معرفی کرد. دومین عنوان هم به احتمال بسیار زیاد نسخه جدیدی از بازی Splinter Cell خواهد بود. همچنین به گفته پچر، Watch Dogs 3 و یک نسخه جدید از فرانچایز Rainbow، سومین و چهارمین عناوینی خواهند بود که امسال شاهد عرضه و یا معرفی آن‌ها از سوی یوبی‌سافت خواهیم بود.

نکته عجیب در پیش‌بینی‌های پچر، احتمال معرفی نسخه جدیدی از بازی Rainbow است که بعید به‌ نظر میرسد به حقیقت بپیوندد. این بازی هم‌اکنون روند موفقیت‌آمیزی را در فروش طی می‌کند و همین امر، احتمال عرضه نسخه جدیدی از آن را کاهش‌ می‌دهد.

Splinter Cell اما کمی منطقی‌تر به نظر می‌رسد. زمان زیادی از عرضه آخرین عنوان Splinter Cell، یعنی Blacklist می‌گذرد و به نظر می‌رسد وقتش رسیده که شاهد یک عنوان جدید از این سری باشیم.

و اما بازی Watch Dogs که طبق پیش‌بینی پچر احتمال عرضه آن در سال ۲۰۱۹ از سوی یوبی‌سافت وجود دارد. آخرین بازی که یوبی‌سافت از این سری تولید کرد، Watch Dogs ۲ بود که حدودا ۳ سال پیش عرضه شد و البته بازی بسیار موفقی نیز بود. بنابراین معرفی یک عنوان جدید از این سری با حضور همان شخصیت‌های قبل، دقیقا چیزی خواهد بود که کاربران منتظر آن هستند. اما با توجه به اینکه یوبی‌سافت هیچ عنوان جدیدی را از این سری معرفی نکرده است، امکان دارد تا سال ۲۰۲۰ میلادی هم شاهد عرضه عنوان جدیدی از این بازی نباشیم.

به‌هرحال همه این خبرها تنها در حد شایعه هستند و نمی‌توان از درست بودن آنها اطمینان حاصل کرد. در حال حاضر، به‌غیراز بازی Skull and Bones که انتشار آن برای سال ۲۰۱۹ میلادی تأیید شده، به نظر نمی‌رسد یوبی‌سافت عناوین خاصی برای معرفی در تعطیلات سال جاری داشته باشد. بااین حال باید تا رویداد E3 2019 منتظر بمانیم و ببینیم یوبی‌سافت، چه عناوین دیگری را در کنار Skull and Bones معرفی خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: