تیزر جدید اینفینیتی وارد به نسخه جدیدی از Call of Duty اشاره می‌کند

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۱۸

۲ روز پیش، خانم «اشتون ویلیامز»، مدیر روابط عمومی شرکت اینفینیتی وارد، در صفحه رسمی توئیتر خود یک فایل GIF به اشتراک گذاشت که به نوعی به بازی Call of Duty اشاره دارد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

درحالی که کاربران همچنان با اشتیاق مشغول بازی Call of Duty: Black Ops 4 هستند، شایعه شده که اینفینیتی وارد، نسخه جدیدی از سری بازی‌های Call of Duty را در دست ساخت دارد.

این شایعه از آن‌جایی شروع شد که خانم اشتون ویلیماز، مدیر روابط عمومی شرکت اینفینیتی وارد، در صفحه رسمی توئیتر خود، یک فایل GIF به اشتراک گذاشت که در آن یک جمجمه با چشم‌های نورانی وجود داشت. انتشار این پست از سوی خانم ویلیماز باعث گمانه‌زنی هایی در رابطه با عرضه نسخه دوم بازی Call of Duty: Ghost شد. بسیاری از کاربران در پاسخ به این پست خانم تمایل خود را برای عرضه نسخه دوم بازی Ghost نیز نشان دادند. به همین خاطر آقای جیسن شرایر، روزنامه‌نگار مشهور وب‌سایت Kotaku، که معمولا هم اطلاعات دقیقی را منتشر می‌کند، به بررسی جزئیات این خبر در انجمن Resetera پرداخت که مشخص شد این بازی قطعا نسخه دوم Call of Duty: Ghost نخواهد بود.

احتمال این هم وجود دارد که اینفینیتی وارد، عنوان جدیدی از سری محبوب و پرطرفدار Modern Warfare را در دست ساخت داشته باشد؛ اگر به‌خاطر داشته باشید، شخصیت Roach در Modern Warfare 2 ماسک اسکلتی بر صورت داشت واین مورد، به شایعه ساخت عنوانی از این سری دامن زده است.

اگرچه اینفینیتی وارد توانست میلیون‌ها نسخه از بازی Ghost و Infinite Warfare را بفروش برساند، اما کاربران در مقایسه با سه‌گانه Modern Warfare، از این دو عنوان ناراضی بودند.

با توجه به فروش موفقیت آمیز بازی Black Ops 4، بازگشت به یک دوره موفقیت‌آمیز دیگر و ساخت نسخه چهارم از سری بازی‌های Modern Warfare، ایده‌ی بسیار خوبی خواهد بود و قطعا مورد استقبال بی نظیر کاربران نیز قرار خواهد گرفت.

با این‌ حال هنوز خبری قطعی در رابطه با عرضه نسخه جدید Call of Duty منتشر نشده و طبق معمول تنها چیزی که وجود دارد حجم زیاد شایعات در این باره است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: