جزییات تاریخ انتشار دموی بازی Anthem در دسترس قرار گرفت

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۳

شرکت الکترونیک آرتز (EA) و استودیو «بایوور» (Bioware)، نسخه VIP دموی بازی Anthem را در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ (۵ بهمن) و نسخه رایگان آن را یک هفته بعد از آن منتشر خواهند کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

طبق اعلام شرکت الکترونیک آرتز و استادیوی بایوور، کاربرانی که بازی Anthem را پیش‌خرید کرده‌اند و در Origin Access نیز عضویت دارند، قادر خواهند بود به مدت دو روز، از تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹، (۵ بهمن ۱۳۹۸) تا ۲۷ ژانویه (۷ بهمن ۱۳۹۸)، دمویVIP بازی Anthem را تجربه کنند. این دسته از کاربران، همچنین بعد از انتشار رسمی بازی Anthem، یک بسته ویژه از بازی دریافت می‌کنند که البته جز بایوور و الکترونیک آرتز، کسی نمی‌داند محتوای آن چه خواهد بود. کاربرانی هم که همچنان بازی را پیش‌خرید نکرده‌اند، می‌توانند ۱ هفته بعد از انتشار اولین دمو، یعنی در تاریخ ۱ فوریه (۱۲ بهمن ۱۳۹۸) به مدت دو روز، دموی رایگان این بازی را تجربه کنند.

معمولا وقتی نسخه ‌بتای بازی‌ها به مدت چند روز در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، امکان تمدید آن نیز بسته به محبوبیت بازی وجود دارد. بنابراین، این احتمال وجود دارد که بایوور و الکترونیک آرتز، ۲۴ ساعت دیگر هم به کاربران خود زمان بدهند تا این عنوان مهیج را تجربه کنند.

لازم به ذکر است که محتوای هر دو دمو کاملا یکسان بوده و کاربران می‌توانند با انجام مأموریت‌هایی که در این دمو‌ها در دسترس قرار دارد، با محتوای نسخه پایانی بازی نیز بیشتر آشنا شوند. کاربران در این دمو از سطح ۱۰ شروع به بازی کرده و می‌توانند تا سطح ۱۵ ارتقا یابند. البته، همه کاربران در نسخه اصلی بازی، باید از ابتدا و از سطح ۱ به شروع بازی بپردازند.

استودیوی بایوور ماه‌هاست که فقط درباره ویژگی‌های بازی Anthem حرف می‌زند و این درحالی است که هنوز چیز خاصی جز انتشار تیرزهای متعدد از سوی این شرکت ندیدیم. علی‌رغم گفته توسعه‌دهندگان، آینده این استودیو در گرو موفقیت بازی Anthem نخواهد بود؛ اما همچنان گمانه زنی‌هایی وجود دارد مبنی بر این‌که این بازی می‌تواند در تعیین موفقیت و یا شکست این استودیو نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.

بازی Anthem در تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ (۳ اسفند ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: