پرفروش‌ترین بازی‌های ویدئویی سال ۲۰۱۸ از نگاه فروشگاه آمازون

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۳

آمازون، لیست ۱۰ عدد از پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ را در وب‌سایت خود منتشر کرد. برای اطلاع از جزئیات خبر با دنیای بازی همراه شوید.

با آغاز سال ۲۰۱۹ میلادی، آمار فروش بازی‌های سال گذشته دیگر هیچ‌گونه تغییری نخواهد کرد. بنابراین، قصد داریم نگاهی بیاندازیم به پرفروش‌ترین عناوینی که در طی سال اخیر در دسترس قرار گرفتند تا ببینیم کدام یک از آنها بهترین عملکرد را از خود به‌جای گذاشتند.

یکی از بهترین منابعی که‌ این آمار را در اختیار مردم قرار می‌دهد، فروشگاه آمازون است که روز گذشته، لیست پرفروش‌ترین بازی‌هایی که در طول سال ۲۰۱۸ به کاربران خود فروخت را در وب‌سایت خود منتشر کرد.

اما نکته جالب، حضور بازی Super Smah Bros. Ultimate در صدر این آمار است. البته، این بازی تنها نماینده از پلتفرم نینتندو سوئیچ نیست و با نگاهی به این آمار می‌بینیم که نینتندو سوئیچ، بیشترین نماینده را در بین پلتفرم‌های دیگر دارد. البته، دلیل خوبی‌ هم برای این نکته وجود دارد. همان‌طور که می‌بینید،‌ بازی‌های مربوط به کنسول نینتندو در این لیست همگی انحصاری هستند. این درحالی است که در‌ طرف مقابل، عناوین پرفروشی هم‌چون Red Dead Redemption 2 و Call Of Duty: Blak Ops 4 انحصاری نیستند و آمازون تعداد نسخه‌های فروخته شده از این دوبازی را تنها برای پلتفرم پلی‌استیشن محاسبه‌ کرده است. با این‌حال، این مسئله نمی‌تواند آمار فوق‌العاده نینتندو را کم اهمیت جلوه دهد. همان‌طور که می‌بینید، Super Mario Party توانسته بالاتر از بازی‌های انحصاری محبوب پلی‌استیشن یعنی Spider-Man و God of War، در رده سوم پرفروش‌ترین ها قرار بگیرد که این در نوع خود بسیار جالب و البته تحسین‌برانگیز است.

اما باید توجه داشت که این آمار تنها مربوط به عناوین فروخته شده از فروشگاه آمازون است. البته، آمازون به قدری بزرگ است که آمار بازی‌های فروخته شده از این وب‌سایت به احتمال زیاد می‌تواند بیانگر این باشد که چه عناوینی در سال گذشته بهترین عملکرد را در فروش به ثبت رسانده‌اند. با این‌حال، این لیست همچنان دقیق‌ترین آمار بازی‌های فروخته شده در طول سال ۲۰۱۸ را نشان نمی‌دهد. برای اطلاع از دقیق‌ترین آمار فروش بازی‌ها در سال گذشته، باید تا هفته دیگر که شرکت NPD لیست کلی مربوط به فروش بازی‌ها در سال ۲۰۱۸ را منتشر می‌کند، منتظر بمانیم.

شما می‌توانید لیست پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ در وب‌سایت آمازون را در زیر مشاهده کنید:

  1. Super Smash Bros. Ultimate
  2. (Red Dead Redemption 2 (PS4
  3. Super Mario Party
  4. Marvel’s Spider-Man
  5. Mario Kart 8 Deluxe
  6. Super Mario Odyssey
  7. ! Pokemon: Let’s Go, Pikachu
  8. (Call of Duty: Black Ops 4 (PS4
  9. God of War
  10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: