شایعه: پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ به‌ترتیب با فروش ۹۰ و ۲۵ میلیون دستگاه رکورد زدند

توسط علی پورمرادی در ۱۳ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۵۳

بنا به گفته پاول هانتر، سردبیر ارشد رسانه والمارت کانادا، دو کنسول محبوب پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ ممکن است مرزهای فروش را جابه‌جا کرده باشند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

هانتر، امروز درصفحه توییتر خود نوشت که پلی‌استیشن ۴ در حال حاضر بیش از ۹۰ میلیون و نینتندو سوییچ موفق به فروش ۲۵ میلیون دستگاه شده‌اند.

طبق آخرین آمار رسمی اعلام شده توسط شرکت‌های سونی و نینتندو، پلی استیشن۴ موفق به فروش ۸۶.۱ میلیون دستگاه (طبق اعلام رسمی این شرکت در پنجمین سالگردش) و نینتندو سوییچ موفق به فروش ۲۲.۸۶ میلیون دستگاه شده‌اند. باتوجه به فروش فوق‌العاده نینتندو سوییچ، انتظار می‌رود که این کنسول در سال مالی بعدی که از مارس ۲۰۱۹ شروع می‌شود، چیزی نزدیک به ۲۰ میلیون دستگاه بفروشد. بنا به گفته رئیس شرکت نینتندو رسیدن به این آمار کار بسیار دشواری است.

درحالی که نینتندو سوییچ در حال حاضر با داشتن سریع‌ترین آمار فروش بین کنسول‌های این نسل در آمریکا توانسته عملکرد بهتری نسبت به پلی‌استیشن ۴ داشته باشد، اما این لزوما به این معنی نیست که این کنسول بتواند به روند رو به رشد خود با این سرعت ادامه دهد.

البته، لازم به ذکر است که آمار و ارقام ارائه شده توسط پاول هانتر را نمی‌شود به عنوان یک آمار رسمی شناخت و باید آن‌ها را در حد یک شایعه طلقی کرد. حتی اگر هم این آمار درست باشند، باز هم باید منتظر اعلام آمار رسمی شرکت‌های سونی و نینتندو بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: