کراس‌آور بازی Monster Hunter: World با Assassin’s Creed Origins

تماشا کنید: رویداد کراس‌آور بازی Monster Hunter: World با Assassin’s Creed Origins

توسط علی پورمرادی در ۱۰ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۰۰

با اضافه شدن مرحله جدیدی به بازی Monster Hunter: World، کاربران می‌توانند از محتویات سری بازی‌های Assassin’s Creed بهره ببرند. درادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دو بازی، Monster Hunter: World و Assassin’s Creed علاقه زیادی به کراس‌آور دادن با بازی‌های دیگر دارند. این که این دو بازی با یکدیگر هم کراس‌آور دهند، اصلا چیز تعجب برانگیزی نیست. با انجام دادن مرحله جدیدی که به بازی Monster Hunter: World اضافه شده، کاربران می‌توانند لباس‌های شخصیت‌های سری بازی‌های Assassin’s Creed را آزاد کنند.

عنوان مرحله جدید این بازی SDF است که مخفف (Silent, Deadly, Fierce) است. این مرحله به این شکل است که کاربران با کشتن هیولاهایی به نام  Odogaron ،a Deviljho ،a Lunastra می‌توانند چهار عدد Senu’s Feather به‌دست بیاورند. Senu’s Featherها این امکان را به کاربران می‌دهند که بتوانند لباس بایک از بازی Assassin’s Creed Origins و لباس اتزیو، شخصیت معروف این سری بازی، را به‌دست آورند.

در رابطه با لباس‌ شخصیت‌های سری بازی‌های Assassin’s Creed در Monster Hunter: World نیز باید گفت زره بایک صرفا جنبه‌ی تزئینی دارد و هیچ قابلیت جدیدی به کاراکتر بازی اضافه نمی‌کند، این درحالی است که لباس اتزیو سرعت دویدن کاراکتر بازی را بیشتر و امکان ویژگی مخفی‌کاری را به کار بر همانند تمام بازی‌های Assassin’s Creed می‌دهد. در ادامه تریلر این رویداد را می‌توانید مشاهده کنید:

این نسخه از بازی Monster Hunter: World، فقط در پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قابل اجراست و بنا به دلایلی امکان بازی کردن این نسخه از بازی در رایانه‌های شخصی امکان‌پذیر نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: