تماشا کنید: تریلر جدیدی از بازی Megaton Musashi منتشر شد

توسط حمیدرضا داوریان در ۱۰ دی ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

استودیوی لول ۵ (level-5)، در مراسم Jump Fetsa 2019، تریلر جدیدی از بازی نقش آفرینی و رباتیک خود با عنوان Megaton Kyuu Musashi منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

استودیوی لول ۵، با معرفی بازی نقش آفرینی و رباتیک خود در سال ۲۰۱۶، نگاه بسیاری از کاربران جهان را به صنعت گیمینگ ژاپن معطوف کرد. قرار شد این بازی، که با همکاری استودیوی لول ۵ و Weekly Shonen Jump ساخته می‌شود، در تابستان سال ۲۰۱۷ منتشر شود اما این اتفاق هرگز نیافتاد. با اینحال استودیوی لول ۵، در جریان مراسم Jump Fetsa، که از تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۱۸ تا ۲۳ همین ماه در کشور ژاپن برگزار شد،‌ تریلر جدیدی از این بازی معرفی کرد تا بار دیگر نگاه‌ها را به خود معطوف کند. در جریان این مراسم، به تاریخ انتشار این بازی و یا پلتفرم مورد نظر اشاره‌ای نشد، اما تریلر منتشر شده نوید یک بازی جذاب و هیجان‌انگیزی را می‌دهد که در آن شاهد المان‌هایی از سبک نقش‌آفرینی، انیمه، اسباب بازی‌های معروف و خیلی چیزهای جذاب دیگر خواهیم بود.

استودیوی لول ۵ در این تریلر، بخشی از داستان‌های بازی و شخصیت‌های آن را به نمایش گذاشت. در آغاز این ویدئو، پسر نوجوانی را می‌بینیم که به زبان ژاپنی می‌گوید، هیچ‌گاه تصور نمی‌کرده دنیا در زمان کنونی نابود شود. در ادامه هم شاهد دختر نوجوانی هستیم که از حس بد خود نسبت به اتفاقات و اوضاع اطراف‌اش حرف می‌زند. از آن‌جایی که بازی Megaton Kyuu Musashi، در رابطه با حمله بیگانگان به زمین است، به نظر می‌رسد این تریلر، نمایان‌گر جریاناتی باشد که قبل از شروع جریانات اصلی بازی، یعنی قبل از نابودی زمین به دست بیگانگان، اتفاق می‌افتد.

داستان بازی Megaton Kyuu Musashi، در سال ۲۱۱۸ اتفاق می‌افتد. جایی که زمین طی مدت کوتاهی، توسط بیگانگانی به نام Dructers تسخیر می‌شود. Dructers، زمین را به آشیانه خود تبدیل میکند و انسان‌ها از ترس جان خود، به پناهگاه‌های زیرزمینی متواری می‌شوند. تنها امید باقی‌مانده برای نجات زمین و انسان، ربات غول‌پیکر کلاس مگاتون، موساشی، است. نام این بازی و ربات معروف آن، برگرفته از نام سامورایی معروف ژاپنی، میاموتو موساشی است. میاموتو یکی از معروف ترین شخصیت‌ها در تاریخ ژاپن است که به خاطر مهارت خارق العاده‌اش در جنگیدن هم‌زمان با دوشمشیر، در فرهنگ مدرن این کشور، بارها از وی یاد شده است.

دقیقا مشخص نیست بازی Megaton Kyuu Musashi در چه تاریخی و برای چه پلتفرمی عرضه می‌شود. با توجه به توضیحات مدیر استودیوی لول ۵ در رابطه با تاخیرات پی در پی در انتشار عنوان Inazuma Eleven Ares no Tenbin، به نظر می‌رسد بار دیگر شاهد توضیحات ایشان در رابطه با تاخیر در انتشار بازی Megaton Kyuu Musashi نیز خواهیم بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: