استودیوی FromSoftware در حال توسعه دو عنوان معرفی نشده است

توسط حمیدرضا داوریان در ۸ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۳۲

مدیر استودیوی FromSoftware آقای «هیدتاکا میازاکی»، طی یک مصاحبه‌ با وبسایت ۴Gamer اعلام کرد که این استودیو در حال کار بر روی دو عنوان معرفی نشده است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

جدیدا کار بر روی چندین پروژه به‌صورت همزمان، برای شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی، به امری عادی بدل شده است. به نظر می‌رسد استودیوی پرآوازه FromSoftware هم که به خاطر ساخت سری محبوب و مشهور Dark Souls به شهرتی جهانی دست یافته است از این قاعده مستثنا نیست.

حدودا ۲ سال پیش بود که هیدتا میازاکی، مدیر استودیوی FromSoftware، در مصاحبه‌ای اظهار داشت که این استودیو، ۳.۵ عنوان در خط تولید دارد! آقای میازاکی اکنون طی مصاحبه‌ای که با وبسایت ۴Gamer داشته است، ضمن تایید این خبر گفت:

در سال ۲۰۱۶ گفتم که استودیوی FromSoftware به‌طور همزمان در حال کار بر روی ۳.۵ عنوان است که ۰.۵ از آن مربوط به بازی Déraciné، یک بخش از آن مربوط به بازی Sekiro: Shadows Die Twice و ۲ تای باقی‌مانده مربوط به دو عنوانی هستند که هنوز آنها را معرفی نکرده‌ایم. مسلما این دو عنوان، نسخه‌ی ریمستر شده بازی Dark Souls و بازی Metal World Chaos XD نخواهند بود چون به درخواست ما توسعه‌دهندگان دیگری در حال کار بر روی آنها بودند.

در حال حاضر، نمی‌توانم جزئیات بیشتری از این دو عنوان در اختیار شما بگذارم ولی قطعا شاهد عرضه دو بازی‌ ویژه از سوی استودیوی FromSoftware خواهید بود. به‌زودی جزئیات بیشتری از این دو عنوان منتشر خواهیم کرد.

متاسفانه به‌ نظر می‌رسد که هیچ‌یک از این دو عنوان Bloodborn 2 نباشد، چراکه حدودا دو ماه پیش در جریان مصاحبه مشابهی با ۴Gamer، میازاکی اظهار داشت که وجود ایستراگی از بازی Bloodborne در بازی Déraciné به معنای تایید ساخت دنباله آن نیست. در بازی  Déraciné شاهد حضور «فیونا» عروسک سنگی معروف بازی Bloodborn بودیم. در توضیحات این عروسک هم نوشته شده بود:

 عروسک دختر سنگی، فیونا، در داستان ناتمام حضور دارد. وقتی یک نفر با رویای بدی روبرو شود، فیونا ظاهر می‌شود و به او کمک می‌کند که از آن رویا فرار کند.

عبارت «داستان ناتمام» باعث شده بعضی از کاربران به این فکر بیافتند که بازی، اشاراتی به نسخه دوم BloodBorn دارد. با این حال آقای میازاکی این خبر را تایید نکرد.

با توجه به اینکه نسخه ریمستر شده بازی Dark Souls، در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۷ توسط استودیوی «باندای نامکو» و FromSoftware منتشر شد، و طبق گفته‌ی استودیوی Devolver Digital، بازی Metal Wold Chaos XD نیز در دست‌ساخت قرار دارد، این دو بازی نمی‌توانند جزو آن ۳.۵ عنوان باشند.

به نظر می‌رسد برای فهمیدن این موضوع باید تا زمان معرفی رسمی این دو عنوان منتظر بمانیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: