بازی Overwatch به کاربران‌اش ۵ لوت باکس زمستانی رایگان هدیه می‌دهد

توسط حمیدرضا داوریان در ۷ دی ۱۳۹۷ , ۱۶:۲۹

بازی Overwatch به عنوان بخشی از رویداد Winter Wonderland به کاربران خود ۵ لوت باکس زمستانی رایگان هدیه می‌دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

رویداد Winter Wonderland بازی اورواچ، در تاریخ ۲۳ آذر ماه امسال آغاز شده و قرار است تا تاریخ ۱۲ دی ماه نیز ادامه داشته باشد. کمپانی بلیزارد این رویداد را به مناسبت فرا رسیدن کریسمس برای بازی محبوب و پرطرفدار اورواچ عرضه کرده است، اما هنگام عرضه این رویداد، خبری راجع به لوت باکس‌های رایگان منتشر نشده بود. با این‌حال، به نظر می‌رسد که کاربران پس از ورود به این بازی، پیامی از سوی کمپانی بلیزارد دریافت کرده‌اند که به پاس قدردانی از حمایت‌هایشان، به آنها ۵ لوت باکس زمستانی رایگان هدیه داده می‌شود. متن پیام به شرح زیر است.

بدون شک، امسال یکی از پرماجراترین و هیجان انگیزترین سال‌های اورواچ بوده است. از همه شما به خاطر حمایت‌های فراوان‌تان در طی این چند سال بی‌نهایت سپاس گذاریم. ما این موفقیت‌ها را مدیون عشق، علاقه و حمایت‌های شما قهرمانان هستیم و ادامه روند موفقیت‌آمیز ما بدون شما امکان‌پذیر نبود. از طرف خانواده بزرگ بلیزارد، برای شما سال خوبی را آرزومندیم و بی‌صبرانه، منتظر شروع یک سال هیجان‌انگیز دیگر در کنار شما هستیم.

دقیقا مشخص نیست عرضه این لوت باکس‌های زمستانی در چه تاریخی به اتمام می‌رسد، اما رویداد Winter Wonderland، طبق برنامه قرار است در تاریخ ۱۲ دی ماه به پایان برسد. بنابراین، توصیه می‌شود کسانی که علاقه‌مند به دریافت این لوت باکس‌های رایگان هستند، تا قبل از این تاریخ وارد حساب بازی خود شده و آن را دریافت کنند.

همانند تمامی لوت باکس‌های مناسبتی دیگری که بلیزارد به کاربران هدیه داده یا به آن‌ها فروخته، لوت باکس زمستانی اورواچ هم شامل آیتم‌های جدید برای شخصی‌سازی قهرمانان است که اگر خیلی خوش‌شانس باشید، می‌توانید آنها را دریافت کنید.

طبق گفته بلیزارد، این لوت باکس‌ها شامل اسکین‌ها و صداهای جدیدی هستند. کاربران همچنین می‌توانند آیکون‌های جدیدتری برای حساب کاربری خود انتخاب کنند. به این تغییرات، صداهای جدید، اسپری های بیشتر و خیلی چیزهای دیگر اضافه کنید تا شاهد یکی از شگفت‌انگیزترین لوت باکس‌های ارائه شده از سوی بلیزارد باشید. آن دسته از کاربرانی که موفق به دریافت آیتم هایی از رویداد سال قبل نشده‌اند،‌ می‌توانند با مراجعه به فروشگاه، این آیتم‌ها را با تخفیف‌های ویژه‌ای خریداری کنند.

رویداد Winter Wonderland بازی اورواچ، هم‌اکنون در حال برگزاری است و درتاریخ ۱۲ دی ماه به پایان می‌رسد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: