تماشا کنید: بسته الحاقی جدید بازی Marvel’s Spider-Man به استن لی ادای احترام می‌کند

توسط حمیدرضا داوریان در ۶ دی ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۰

حدودا ۵ روز پیش بود که آخرین بسته الحاقی بازی محبوب Marvel’s Spider-Man با عنوان Silver Lining برای کاربران در دسترس قرار گرفت. اما به نظر می‌رسد اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) برای این بسته الحاقی، برنامه ویژه‌ای داشته است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

اگر شماهم موفق شدید جدیدترین بسته الحاقی بازی Spider-Man را به پایان برسانید، قطعا قسمت پایانی آن شمارا غافلگیر کرده است. اینسامنیاک گیمز به پاس قدردانی و ادای احترام به خالق بزرگ ابرقهرمانان، استن لی فقید، بازی محبوب Spider-Man را در آخرین بسته الحاقی منتشر شده، با قدردانی از این نویسنده فقید به اتمام رساند.

در تریلر زیر، میتوانید نمایش مربوط به بخش انتهایی بسته الحاقی The City That Never Sleeps را مشاهده کنید. بسته الحاقی Silver Lining، بعد از جریانات بسته The City That Never Sleeps اتفاق می‌افتد، و بخش پایانی این تریلر، آغاز جریانات بسته Silver Lining است، به همین خاطر اگر تاکنون موفق به دریافت بسته Silver Lining نشده‌اید، نگران اسپویل شدن آن نباشید.

تریلر زیر هم مربوط به بخش پایانی بسته الحاقی Silver Lining است. پیشنهاد می‌شود اگر این بسته را بازی نکرده‌اید، تریلر زیر را تماشا نکنید، زیرا ممکن است جالب‌ترین بخش بازی برایتان اسپویل شود.

در بخش پایانی بسته الحاقی Silver Lining، اسپایدرمن و «سیلور سیبل» با کمک یکدیگر، با Hammerhead وارد نبرد هیجان‌انگیزی می‌شوند که در پایان موفق به شکست او می‌شوند. اسپایدرمن و سیلور سیبل بعد از کمی صحبت با یکدیگر خداحافظی می‌کنند و پس از آن، به پاس یادبود، متنی احساسی به همراه تصویر استن لی فقید به نمایش گذاشته می‌شود که متن آن به شرح زیر است.

به یاد استن لی فقید، که الهام بخش همه ما برای بهتر شدن بود.

حضور استن لی در فیلم‌های مارول شاید اتفاق غیر منتظره‌ای نباشد اما با توجه به این‌که او تا به حال در هیچ بازی ابرقهرمانانه‌ای حضور نداشته، حضور او در بازی  Marvel’s Spider-Man همه را غافلگیر کرد. در این بازی، استن لی، در نقش آشپز یک رستوران ظاهر شد، جایی که پیتر پارکر و مری جین واتسون در حال صحبت با یکدیگرند. بعد از این‌که صحبت‌شان تمام می‌شود، دوربین استن لی را نشان می‌دهد که می‌گوید: «از این‌که شما را بار دیگر در این رستوان می‌بینم بسیار خوشحالم».

در آخرین بخش این بازی، اسپایدرمن در حال آموزش دادن به «مایلز مورالز» است و این بازی هیجان‌انگیز همین‌جا به پایان می‌رسد. این‌طور به نظر میرسد که در قسمت‌های بعدی این بازی، شاهد حضور بیشتر مایلز مورالز خواهیم بود.

شما می‌توانید بسته الحاقی Silver Lining را هم‌اکنون با قیمت ۹.۹۹ دلار و باندل Spider-Man: The City That Never Sleeps که شامل هر سه بسته الحاقی می‌شود را نیز با قیمت ۲۴.۹۹ دلار از فروشگاه PlayStation خریداری کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: