حجم نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Kingdom Hearts 3 مشخص شد

توسط افراسیاب در ۵ دی ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

ظاهرا حجم بازی Kingdom Hearts 3 در پلی‌استیشن ۴ کمی بیشتر از نسخه اکس‌باکس وان بازی است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در اوایل ماه جاری حجم بازی Kingdom Heart 3 برای کنسول اکس‌باکس وان مشخص شد، که برابر با ۳۵.۸ GB است. در آن زمان گمان می‌کردیم که حجم نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی نیز همین مقدار است، اما ظاهرا اشتباه می‌کردیم.

اخیرا شخصی در یکی از خرده‌فروشی‌های ژاپن توانست به یک کپی از بازی دسترسی یابد، که در صفحه پشت جلد آن، حجم بازی ۴۰ GB نوشته شده بود. برای یک بازی نقش‌آفرینی پرمغزی مانند Kingdom Heart 3 این حجم، منطقی به‌ نظر می‌رسد، مخصوصا که گرافیک بازی درنسخه‌ پلی‌استیشن ۴ پرو بهبودیافته است.

گفته‌شده است که بازی Kingdom Heart 3 دارای بیش از ۸۰ ساعت محتوای سرگرم‌کننده است، بنابراین بازی به ازای هر گیگ دارای ۲ ساعت گیم‌پلی سرگرم‌کننده است . پس بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد، زیرا بازی‌های مشابه برای ۸۰ ساعت سرگرمی به چیزی حدود ۱۰۰ GB فضای خالی نیاز دارند.

بازی Kingdom Heart 3 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان توسعه یافته است و هنوز از نسخه‌های نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی بازی خبری نیست. بازی در ۵ بهمن ۱۳۹۷ در کشور ژاپن و در ۹ بهمن در اروپا و آمریکای شمالی منتشر خواهد شد.

شایان‌ذکر است که هم‌اکنون بازی به دست تعدادی از افراد رسیده است که آنها ویدیوهای بازی را در فضای اینترنت پخش کرده اند، بنابراین اگر دوست ندارید که داستان بازی برایتان اسپویل شود مراقب ویدیوهای منتشر شده در اینترنت باشید؛ خوشبختانه این ویدیوها شامل پایان بازی نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: