رضایت نتفلیکس از روند تولید سریال The Witcher و احتمال تمدید آن برای فصل‌های بعدی

توسط حمیدرضا داوریان در ۵ دی ۱۳۹۷ , ۱۶:۰۴

طبق گزارش یکی از کارمندان بخش داخلی شبکه نتفلیکس، سریال The Witcher، به احتمال زیاد برای فصل‌های بعدی تمدید خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

با این‌که طرفداران هم‌چنان چیزی از اقتباس The Witcher شبکه نتفلیکس ندیده‌اند، اما به نظر می‌رسد مدیران این شبکه، از پیشرفت این پروژه و کیفیت آن بسیار راضی هستند. طبق گفته «کیسی والش»، اینسایدر صنعت سرگرمی و رسانه، نتفلیکس قصد دارد حتی قبل از شروع رسمی این سریال، قراردادهای جدیدی برای تمدید آن برای فصل های بعدی امضا کند.

به نقل از وب‌سایت Comicbook، کیسی والش، سردبیر وب‌سایت Geeks WorldWIde، با انتشار توئیتی درصفحه توئیتر رسمی خود اعلام کرد که با توجه به منابعی که در اختیار دارد، مدیران نتفلیکس از کیفیت سریال The Witcher بسیار راضی بوده و به احتمال زیاد قبل از پخش فصل اول و یا مدت کمی بعد از پخش آن، شاهد تمدید این سریال برای فصل‌های بعدی خواهیم بود.

به نظر می‌رسد نتفلیکس از کیفیت سریال The Witcher بسیار راضی است و این امکان وجود دارد که قبل از پخش فصل اول و یا مدت کوتاهی بعد از پخش آن، این سریال برای فصل‌های بعدی نیز تمدید شود. با توجه به این‌که هنری کویل احتمالا دیگر نقش سوپرمن را بازی نمی‌کند، می‌توان گفت که او در حال برنامه‌ریزی برای بازی در نقش گرالت است.

‘کیسی والش’

با توجه به سابقه والش به عنوان اینسایدر مجموعه DC، به نظر می‌رسد می‌شود به گفته‌های او اعتماد کرد. همچنین وب‌سایت Comicbook طی گزارشی که البته در حد یک شایعه است اعلام کرد، هنری کویل قرار نیست در قسمت‌های بعدی فیلم سوپرمن مانند Shazam ایفای نقش کند. این خبر بیش از پیش به شایعه حضور هنری کویل در سریال The Witcher و بازی در نقش گرالت دامن زده است.

در اوایل ماه نوامبر، سریال اقتباضی Castlevania برای فصل سوم تمدید شده بود. همچنین، سریال‌های جدید دیگر مانند Chilling Adventures of Sbrina نیز برای فصل‌های بعدی تمدید شده‌اند و به‌نظر می‌رسد نتفلیکس با ساخت فصل‌های بعدی سریال The Witcher نیز کاملا موافق باشد. البته، باید به این نکته توجه کرد که این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده و ممکن است نادرست باشد.

با این حال، اگر این اخبار درست نباشند و فصل دیگری از سریال The Witcher در کار نباشد، نمی‌شود هیجان‌زده نبود. چند ماه قبل بود که «فیا الن» و «آنیا چالوترا» به عنوان بازیگران نقش‌های «سیری» و «ینفر» انتخاب شدند. پس مسلما هنری کویل در این سریال برای بازی در نقش گرالت انتخاب خواهد شد؛ انتخابی که مورد تایید و استقبال صداپیشه معروف گرالت در بازی The Witcher 3: Hunt’s Voice نیز قرار گرفت.

طبق گفته عوامل این سریال، یکی از نویسندگان سریال های Daredevil، The Americans، و Jessica Jone سریال The Witcher  را کارگردانی خواهند کرد که با توجه به منابع و امکانات عالی که شبکه نتفلیکس در اختیار دارد می‌توان گفت که شاهد تولید محصولی با کیفیت از سوی این شبکه خواهیم بود.

هنوز تاریخ دقیقی برای پخش سریال The Witcher اعلام نشده، اما این سریال قطعا در سال ۲۰۱۹ میلادی پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: