ماه‌ها طول کشید تا لباس مرد عنکبوتی سه‌گانه سم ریمی به بازی Spider-Man اضافه شود

توسط حمیدرضا داوریان در ۵ دی ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۹

چندین ماه طول کشید تا اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، لباس مرد عنکبوتی سه‌گانه ریمی را برای بازی Spider-Man عرضه کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

مدیر روابط عمومی اینسامنیاک گیمز می‌گوید که آنها حتی قبل از عرضه بازی Spider-Man هم در حال توسعه لباس مرد عنکبوتی سه‌گانه ریمی بودند.
اوایل امروز، طرفداران دلتنگ سه‌گانه Spider-Man، پس از شنیدن این خبر که ازین پس می‌توانند با همان لباس معروف «توبی مگوایر» در سه‌گانه تحسین شده مرد عنکبوتی (به جز سری سوم)، در بازی Spider-Man به گشت و گذار بپردازند، بسیار خوشحال شدند. طبق اعلام رسمی اینسامنیاک گیمز، آنها چندین ماه روی لباس مشغول به کار بودند.
طبق گفته «جیمز استیونسون»، مدیر روابط عمومی اینسامنیاک گیمز، آنها حتی قبل از عرضه بازی در ماه سپتامبر نیز در حال توسعه لباس بودند. متاسفانه توسعه‌دهنده نتوانست به علت پیچیدگی شرایط چیزی بگوید. آن‌طور که به‌نظر می‌رسد، فرآیند اضافه کردن لباس به بازی، فرایند بسیار سخت و پیچیده‌ای بوده که با همکاری بخش فیلم سونی، بازی های مارول و اینسامنیاک گیمز به اجرا در آمد.

اضافه نشدن این لباس به بازی باعث شده بود که خیل عظیمی از طرفداران به حساب توسعه دهندگان در توییتر حمله کنند تا بدین ترتیب نارضایتی خود را از این بابت به آنها نشان دهند. بنا به گفته استیونسون، چندین ماه بود که اینسامنیاک از اضافه شدن لباس به بازی در روزهای آتی با خبر بود، اما با این حال نمی‌توانست در این رابطه چیزی بگوید تا از نگرانی‌های طرفداران کاسته شود. به‌نظر می‌رسد اینسامنیاک گیمز گاهی اوقات واقعا به طرفداران خود توجهی نمی‌کند.

لباس‌عنکبوتی محبوب ریمی، در حال حاضر برای تمامی بازیکنان Spider-Man در دسترس است.

لباسی که امروز عرضه شد، نتیجه ماه ها کار و تلاش سخت بود که کار بر روی آن، حتی قبل از عرضه بازی آغاز شده بود.
به علت پیچیدگی شرایط، نمی‌توانیم هیچ حرفی در این باره بزنیم.
‘جیمز استیونسون’

از این‌که یک سری سوال‌های مطرح شده در برنامه KFGD را می‌خوانم مبنی بر این‌که لباس ریمی برای مرد عنکبوتی به خاطر بی احترامی‌ها و حمله‌های یک سری افراد در صفحات مجازی عرضه شده کمی دلسرد می‌شوم؛ این واقعیت ندارد. من هیچ اطلاعات محرمانه‌ای ندارم اما فکر می‌کنم کاملا مشخص است که شرایط ما در این‌جا بسیار سخت و ناراحت‌کننده است.
‘گرگ میلر’

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: