تماشا کنید | شایعه: آیا نسخه رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2 لو رفت؟

توسط تارخ ترهنده در ۴ دی ۱۳۹۷ , ۱۰:۰۰

از بدو معرفی بازی Red Dead Redemption 2، این عنوان فقط برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان معرفی شد، اما Take-Two هیچ‌وقت درباره هرگز منتشر نشدن آن برای رایانه‌های شخصی حرفی نزد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در ماه گذشته یکی از کارکنان راک‌استار در حساب لینکدین خود تصویری را به‌اشتراک گذاشت که به‌نظر انتشار این بازی را برای پلتفرم رایانه‌های شخصی لو داد. اخیرا نیز در کانالی در یوتیوب که Reupload Deleted Videos نام دارد، ویدیویی آپلود شده که به‌نظر دارد انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی را تایید می‌کند. در این ویدیو بازی Red Dead Redemption 2 را می‌بینید که دارد روی یک رایانه‌های شخصی اجرا می‌شود؛ این ویدیو را می‌توانید در زیر تماشا کنید:

 

در ویدیو دیدید که کاربر مشغول به اجرای بازی به تنظیمات گرافیکی بازی می‌رود و می‌تواند Vsync و FXAA بازی را تنظیم کند. همان‌طور که تماشا کردید، این ویدیو فقط ۲۵ ثانیه به‌طول می‌انجامد و دارای منبع موثقی نیست که واقعی بودن آن را تایید کند. زیر این ویدیو در یوتیوب متن زیر درج شده:

این ویدیو تصاویری لو رفته از نسخه رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 است. این ویدیو هنوز تایید نشده، اما اگر تقبلی باشد نیز سازنده آن کار بسیار باکیفیتی را از آب درآورده است.

این ویدیو در سایت ResetEra نیز توسط کاربری با نام no1 پست شده و او نیز به لو رفتن نسخه رایانه‌های شخصی بازی GTA V اشاره کرد که با همین منوال لو رفت. البته، هنوز نمی‌توان واقعی بودن این ویدیو را با تمام این اوصاف تایید کرد و به‌نظر می‌رسد گزینه تنظیم anti-aliasing بازی در تنظیمات گرافیکی‌اش غلط باشد.

آیا به‌نظر شما این ویدیو واقعی است و نسخه رایانه‌های شخصی این بازی در آینده منتشر می‌شود؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: