فیلم Uncharted کارگردانش را از دست داد

توسط افراسیاب در ۳ دی ۱۳۹۷ , ۲۱:۰۶

بنابر گزارش خبرگزاری Hollywood Reporter، آقای «شان لوی» Shawn Levy اقتباس سینمایی سری Uncharted را کارگردانی نخواهد کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

آقای لوی هم‌اکنون برای کار روی فیلم کمدی و اکشن Free Guy به «رایان رینولدز» Ryan Reynolds پیوسته است، که این پروژه نیز همچنان مربوط به بازی‌های ویدیویی است. علاوه بر این دو حضور Jodie Comer، بازیگر سریال تلویزیونی Killing Eve نیز در این پروژه تایید شده است، همچنین Joe Keery از فیلم Stranger Things و Lil Rei از فیلم Get Out دیگر بازیگران این فیلم هستند.

لوی اکنون به جای Uncharted این فیلم را کارگردانی خواهد کرد، فیلم Free Guy توسط استودیو ۲۰th Century Fox تولید می‌شود. غیر از جدایی لوی از فیلم Uncharted اطلاعات به‌روز زیادی از این پروژه منتشر نشده است.

از سوی دیگر اطلاعات اندکی از فیلم Free Guy داریم؛ فیلمنامه این کار توسط Matt Lieberman نوشته شده است. در این فیلم داستان شخصیتی روایت می‌شود که خود را به‌شکل نگهانی داخل دنیای یک بازی ویدیو می‌یابد و باید قبل از خاموش شدن بازی از آن خارج شود. او در این کار از دوست خود که یک آواتار است کمک می‌گیرد. رینولدز نقش اصلی بازی را بر عهده دارد، در صورتی که Comer نقش آواتر را بازی می‌کند. او باید با کمک دختری که خالق بازی است مشکل قطعی بازی را پیدا کنند و از بسته شدن آن جلوگیری نمایند. Rel نیز نقش بهترین دوست رینولدز را بازی می‌کند که در واقع او یک NPC است و Keery نیز نقش منفی بازی را برعهده دارد.

لوی و رینولدز در کنار Greg Berlanti و Sarah Schechter تیم تهیه‌کنندگی این فیلم را تشکیل می‌دهند.

هنوز تاریخ اکران فیلم Free Guy مشخص نیست، اما باتوجه‌به برنامه زمانبندی تولید آن به‌نظرمی‌رسد که در سال ۲۰۲۰ اکران شود. در مورد فیلم Uncharted هنوز هیچ خبری منتشر نشده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: