کارگردان بازی God of War، آقای Cory Barlog، در نمایشی اختصاصی گیم‌پلی بازی Death Stranding را دیده است

توسط تارخ ترهنده در ۲ دی ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۰

Cory Barlog، کارگردان بازی God of War پشت درهای بسته نمایشی از گیم‌پلی بازی Death Stranding را دیده است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

در روز سه سالگی Kojima Productions (شانزده دسامبر)، کوجیما توییتی درباره این روز و راه مستقلی که از کونامی پیش گرفته را در اکانت توییتر خود پست کرد. سازندگان مختلفی از سراسر دنیا این روز را به او تبریک گفتند و یکی از آن سازندگان Barlog بود که در توییتی گفت:

سه سالگی استودیوات مبارک دوست من. بی‌صبرانه منتظر چیزهایی هستم که در حال خلق کردن‌شان هستی.

همه چیز تا این‌جا عادی بود، تا این‌که یکی از دنبال‌کنندگان اکانت کوجیما از Barlog پرسید که آیا او نمایشی از گیم‌پلی بازی Death Stranding را دیده یا نه و Barlog نیز در جواب او بدون انتشار جزییاتی فقط گفت «بله».

این به‌خودی خود اتفاق عجیبی نیست چون اکثر سازندگان و کارگردانان در صنعت بازی چه در شرکت‌های بزرگ و چه کوچک یا مستقل بازی‌، عناوین تولیدی یک‌دیگر را تجربه می‌کنند. چیزی که در این میان جالب توجه است، این است که بازی در قسمتی از روند تولید خود قرار دارد که دموی گیم‌پلی آن آماده شده.

بازی Death Stranding در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ میلادی به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شایعاتی نیز درباره‌ی روز دقیق انتشار این بازی منتشر شد که می‌توانید آنها را از طریق این لینک و این لینک مطالعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: