عنوان The Crew 2 را تا دوشنبه به رایگان تجربه کنید

توسط هومن فلاحی در ۲۳ آذر ۱۳۹۷ , ۰۰:۳۴

هواداران سبک ریسینگ می‌توانند عنوان The Crew 2 که یکی از بهترین بازی‌های ورزشی امسال به‌حساب می‌آید را در این آخرهفته به صورت رایگان تجربه کنند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید. 

این رویداد رایگان که از بامداد دیروز آغاز شده است، به مخاطبانی که هنوز موفق به تجربه‌ی جدیدترین عنوان ریسینگ خلاقانه Ubisoft نشده‌اند، این امکان را می‌دهد تا برای سه روز به نسخه‌ی کامل این بازی به‌صورت رایگان دسترسی پیدا کنند و شانس خود را در رقابت‌های متفاوت دنیای Motornation امتحان کنند. البته کاربران کنسولی برای تجربه‌ی این نسخه نیازمند به داشتن اشتراک Xbox Live Gold و PS Plus خواهند بود. استودیوی سازنده بازی یعنی Ivory Tower نیز تایید کرده است که تمامی پیشرفت و دستاوردهای بازیکنان در این نسخه، در صورت خریداری نسخه‌ی کامل بازی نیز برای بازیکنان باقی می‌ماند. در این دنیا شما می‌توانید سراسر قاره‌ی آمریکا را در دریا، آسمان و یا بر روی آسفالت سخت کاوش کنید و یا در بخش PvP که به‌تازگی به بازی اضافه شده به‌همراه دوستانتان به رقابت بپردازید. کمپانی یوبیسافت همچنین تاکید کرده است که تمامی نسخه‌های مختلف بازی شامل Deluxe ،Gold و نسخه‌ی استاندارد بازی را می‌توانید در این هفته با ۶۷ درصد تخفیف از فروشگاه‌های دیجیتالی پلتفرم‌های مختلف خریداری کنید. بسته‌ی Season Pass بازی نیز با ۳۰ درصد تخفیف تا هفته‌ی آینده در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید تریلر آخرهفته‌ی رایگان بازی The Crew2 را در ادامه مشاهده کنید:

علاوه بر موارد بالا، تمامی کاربرانی که در این آخرهفته بازی را تجربه کنند، به صورت رایگان به یک خودروی هدیه دسترسی خواهند داشت که برای هر پلتفرم به‌صورت زیر است:

Xbox One: BMW Z4 GT3 2011

PlayStation 4: Maserati Gran Turismo S 2009 – Touring Car Edition

PC: Ford GT 2005 – Touring Car Edition

این نسخه‌ی رایگان تا دوشنبه ۲۶ آذر برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس است. شما می‌توانید زمان دقیق آغاز و پایان این رویداد را به صورت کامل در وب‌سایت یوبیسافت مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید به نقد و بررسی اختصاصی دنیای بازی از این عنوان نگاهی بیندازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: