فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog

اولین پوستر رسمی فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog و واکنش طرفداران

توسط تارخ ترهنده در ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , ۲۱:۴۸

دیروز اولین پوستر رسمی فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog منتشر شد و جمع کثیری از طرفداران نه‌تنها از دیدن این پوستر غافلگیر نشدند، بلکه از آن ترسیدند و از آن متنفر شدند! در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog که اولین اقتباس سینمایی از شخصیت «سونیک» و سری‌ بازی‌های ساخت سگا است، دیروز از اولین پوستر رسمی خود رونمایی کرد که می‌توانید آن را در زیر تماشا کنید:

این فیلم توسط تهیه‌کنندگان سری فیلم The Fast & The Furious در دست ساخت است و برای اکران در ۹ نوامبر سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است. از چهره‌های مشهور دخیل در این فیلم نیز می‌توان به نام‌های «جیمز مارسن» (James Marsden) و «جیم کری» (Jim Carrey) در نقش Dr. Eggman اشاره کرد.

اما واکنش طرفداران به این پوستر اصلا چیزی نبوده که بتوان آن را خوشایند یا امیدوارکننده نامید. در ادامه تعدادی از تصاویری را می‌بینید که در تلاش تخریب و تمسخر این پوستر در توییتر پست شده‌اند یا طراحی سونیک در این فیلم را اصلاح کرده‌اند.

نظر شما درباره پوستر و فرم بدنی سونیک در فیلم سینمایی‌اش چیست!؟

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “اولین پوستر رسمی فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog و واکنش طرفداران”

  1. masood گفت:

    سگا در سال های اخیر استعداد خاصی در زمینه گند زدن به شخصیت سونیک پیدا کرده – جدیدا اقای تیم میلر هم بهشون اضافه شده- اخه یعنی چی برید رالف خرابکار را نگا کنید حد اقل از اون یاد میگرفت – یا حتی تبلیغ شرکت بیمه progressive را ببینید. پاهای قلوه ای کفش های بسیار زشت و مزحک – واقعا نا امید شدم.

    ۰ ۰