نینتندو سوییچ red dead redemption 2

امید رئیس نینتندو به عرضه Red Dead Redemption 2 برای نینتندو سوییچ

توسط کسری نیاول در ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , ۱۴:۲۵

بازی Red Dead Redemption 2 به طور قطع یکی از عرضه‌های بزرگ سال میلادی ۲۰۱۸ بود. اما این بازی تنها برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شد و همه از اینکه چرا این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه نشد از توسعه دهندگان این بازی سوال می‌پرسند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در مصاحبه‌ای با نشریه Hollywood Reaporter، رئیس بخش آمریکای شرکت نینتندو «رجی فیلس-آیمه» در مورد اینکه چرا بازی Red Dead Redemption 2 برای این کنسول عرضه نشد و آیا احتمال می‌دهد که در آینده نسخه‌ای از این بازی برای نینتندو سوییچ عرضه شود یا نه، سخن گفت. او در مورد این بازی گفت که این بازی را بسیار دوست دارد و علاقه‌مند است که این بازی برای این کنسول نیز عرضه شود. او همچنین عنوان کرد شرکت راک استار زمانی از کنسول سوییچ مطلع شد که ساخت بازی Red Dead 2 را خیلی وقت بود شروع کرده بود. بنابراین امکان اینکه نسخه سوییچ برای این بازی ساخته شود تقریباً غیرممکن بود و آن‌ها تصمیم داشتند که نسخه‌هایی پلی استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان را به اتمام برسانند.

با توجه به صبحت‌های «فیلس-آیمه» به نظر می‌رسد که حال این شرکت توسعه دهنده است که باید تصمیم بگیرد که آیا ساخت نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead 2 برایشان به صرفه است یا خیر. پیش از این نیز بازی‌هایی نظیر WolfensteinII: The New Colossus و Dragon Ball FighterZ پس از نسخه‌های دیگر پلتفرم‌ها برای این کنسول عرضه شدند و باید دید که آیا کمپانی راک استار قصد توسعه این نسخه را برای این پلتفرم دارد یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: