تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی جدیدی از Beyond Good and Evil 2 منتشر شد

توسط هومن فلاحی در ۲۱ آذر ۱۳۹۷ , ۰۰:۱۰

کمپانی Ubisoft روز گذشته نمایش گیم‌پلی جدیدی از عنوان Beyond Good and Evil 2 را منتشر کرد که سیستم حمل و نقل و بخش چندنفره بازی را به‌نمایش می‌گذارد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید. 

کمپانی فرانسوی Ubisoft علاوه بر انتشار تریلر گیم‌پلی بازی، اضافه شدن استودیو Ubisoft Blue Byte را نیز به توسعه‌ی بازی تائید کرده تا با رسیدن به مجموع پنج استودیو تیم سازنده این عنوان گسترده‌تر از همیشه شود.

تمرکز تریلر منتشر شده روز گذشته بازی بر روی سیستم تقویت سازی بازی قرار داشت ، این سیستم جدید که بهبود اسلحه‌های بازی و اضافه کردن قابلیت‌های ویژه به آنها را در اولویت دارد، می‌تواند سلاح‌های شما را به قدرت‌هایی مانند فریز کردن دشمنان به کمک الکتریسیته و کند کردن واکنش‌های آنها مجهز کند؛ و نکته‌ی قابل توجه این سیستم در آن است که دشمنان شما نیز به این سیستم مجهز هستند بنابراین شناختن تجهیزات دشمنان و موقعیت آنها قبل از هجوم بردن ضروری به نظر می‌رسد.

علاوه بر سیستم تقویت سازی بازی، دیگر قابلیت بازی که در این ویدئو نشان داده شد یعنی بخش co-op در این نمایش جالب به نظر می‌رسد. بر خلاف نسخه‌ی اول Beyond Good and Evil در این نسخه بازیکنان به بخش چندنفره پویا و متفاوتی دسترسی خواهند داشت که به هیچ عنوان باریکنان را مجبور به همکاری دائمی و همیشگی در روند بازی نمی‌کند و این بازی بازان هستند که بنا به سلیقه‌ی خود می‌توانند محیط ها و سیاره‌های بازی را به تنهایی و یا به همراه دوستانشان کاوش کنند و یا حتی به انجام ماموریت های مختلف به صورت تیمی بپردازند.

در نهایت و در آخرین بخش این نمایش ما با سیستم وسایل نقلیه بازی آشنا می‌شویم. در این عنوان و در کنار سفینه‌ی اصلی بازی که با نام Mothership شناخته می‌شود و تمامی فعالیت‌ها و دسترسی‌های اصلی بازی در آنجا مدیریت می‌شود، طیف وسیعی از ماشین‌های پرنده و سفینه‌های مختلف وجود دارند تا به کمک آنها آزادانه در محیط جهان باز بازی به ماجراجویی‌ بپردازید و از اسرار مختلف خلافکاران فضایی سر در بیاورید. شما می‌توانید در ادامه این تریلر را مشاهده کنید:

این بازی که از آن به عنوان موردانتظارترین بازی در حال ساخت کمپانی یوبیسافت نام برده می‌شود، بازیکنان را به دورانی قبل از داستان نسخه‌ی اول می‌برد و با اینکه Beyond Good and Evil 2 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما شایعات زیادی از عرضه‌ی بتای بازی تا اواخر سال ۲۰۱۹ خبر می‌دهند. همچنین پلتفرم‌های مقصد برای این بازی نیز همچنان اعلام رسمی نشده‌اند. همچنین شما می‌توانید به تایم لاین منتشر شده از داستان بازی نیز نگاهی بیندازید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: