Avengers

تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame منتشر شد

توسط امیرحسین صفری در ۱۶ آذر ۱۳۹۷ , ۲۲:۲۶

کمپانی مارول امروز به‌مناسبت دستاورد ده‌ ساله‌ی یونیورس سینمایی‌اش، از اولین تریلر فیلم Avengers 4 که Endgame نامیده شده، رونمایی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

دستاورد ده ساله‌ی یونیورس سینمایی مارول، سفری است بر هر آن‌چه که در ده سال گذشته اتفاق افتاده است. از آغاز تونی استارک در قامت آیرون من تا مبارزه‌‌ی ویرانگرش علیه تانوس در Avengers: Infinity War که اوایل سال جاری شمسی منتشر شد.

در این تریلر تعداد زیادی از قدرتمند‌ترین قهرمانان زمین هم‌چنان با ضایعه‌ی از دست دادن دوستان‌ـشان  که در Infinity War مقابل چشمان‌شان در غبار محو شدند، دست و پنجه نرم می‌کنند. از سال گذشته که شایعات درمورد قسمت چهارم Avengers در دهان‌ها می‌چرخیدند، مارول همواره جزئیات داستان قسمت چهارم فیلم را پنهان نگه‌داشته‌است؛ با این‌حال، اولین تریلر فیلم جزئیات قابل توجهی در مورد سرنوشت قهرمانانی که تا لحظه‌ی آخر در برابر تانوس ایستادگی کردند، فاش می‌کند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر رسمی Avengers: Endgame را مشاهده نمایید:

قسمت چهارم Avengers آخرین فیلمی‌‌ـست که در یونیورس سینمایی مارول در نسل حاضر جریان دارد. در این یونیورس ۲۲ عنوان فیلم تولید شده که از جمله‌ی آنها می‌توان به Spider-Man: Homecoming و Captain Marvel اشاره کرد. همچنین، بر اساس آخرین گزارش‌ها Avengers 4 پایانی برحضور تعدادی از بازیگرهای اصلی و کلیدی مجموعه از جمله کریس ایوانز است. سایر بازیگران اصلی از جمله رابرت داونی جونیور، مارک رافالو، اسکارلت یوهانسن، جرمی رنر و کریس همسورث اما کماکان سخنی در رابطه با کناره‌گیری‌ -از یونیورس سینمایی مارول- پس از Avengers: Endgame مطرح نکرده‌اند.

فیلم Avengers: Endgame زودتر از آن‌چه که انتظار می‌رفت، در آوریل ۲۰۱۹ (فروردین ۹۸) یعنی قبل از Captain Marvel و به‌دنبال Spider-Man: Far From Home به اکران درخواهد آمد.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: اولین تریلر رسمی فیلم Avengers: Endgame منتشر شد”

  1. hameed s4 گفت:

    سلام
    ممنون بابت خبر
    ولی باید بگم که انتقام جویان ۴ در تاریخ ۲۶ آوریل مصادف با ۶ ارذیبهشت اکران میشه و کاپتان مارول ۸ مارس مصادف با ۱۹ اسفند.

    ۰ ۰