بازی جدید استودیو Rocksteady در مراسم The Game Awards معرفی نخواهد شد

توسط هومن فلاحی در ۱۳ آذر ۱۳۹۷ , ۱۶:۵۲

به‌گفته Rocksteady بازی جدید این استودیو Superman نخواهد بود و هواداران نباید منتظر معرفی این عنوان در مراسم The Game Awards 2018 باشند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید. 

مدت زمان زیادی از انتشار آخرین بازی استودیوی بریتانیایی Rocksteady یعنی Batman: Arkham Knight میگذرد و هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی عنوان جدید این استودیو که شایعات فراوانی نیز درباره‌ی آن شنیده می‌شود هستند.

پس از گذشت مراسم E3 2018 و رویداد Comic-Con San Diego شاید مراسم The Game Awards 2018 که در روز جمعه برگزار می‌شود می‌توانست بهترین فرصت کمپانی برادران وارنر برای معرفی این بازی موردانتظار باشد اما بر اساس پستی که روز گذشته یکی از بنیانگذاران این استودیو یعنی Sefton Hill منتشر کرد این اتفاق نخواهد افتاد.

هیل در ادامه تاکید کرد که اعضای استودیو نیز همانند بقیه گیمرها برای مراسم The Game Awards 2018 هیجان‌زده هستند اما خود آنها معرفی جدیدی در این مراسم نخواهند داشت. او در ادامه به مخاطبان اطمینان داد که Rocksteady همچنان با اشتیاق و تلاش فراوان کار بر روی پروژه‌ی معرفی نشده شان ادامه خواهند داد و در ضمن، این بازی Superman نخواهد بود.

در چند هفته‌ی اخیر، اخبار و شایعات زیادی درباره‌ی عنوانی با نام Superman: World’s Finest که توسط استودیو Rocksteady توسعه می‌یابد منتشر شده بود که حال با تکذیب رسمی هیل، اعتبار این شایعه نیز از بین رفته است.

با اینکه عدم حضور رسمی استودیو Rocksteady در مراسم The Game Awards 2018 ناامیدکننده به‌نظر می‌رسد، اما حداقل میتوانیم مطمئن باشیم که یکی از قدیمی‌ترین و جدی‌ترین شایعاتی که درباره‌ی پروژه‌ی جدید این استودیو یعنی Superman شنیده می‌شود حال دیگر صحت ندارد و هواداران می‌توانند منتظر معرفی عنوانی جدید و هیجان‌انگیزتری از این استودیو در آینده باشند.

مراسم The Game Awards 2018 جمعه شانزدهم آذرماه ساعت ۵ صبح برگزار می‌شود. همچنین شما می‌توانید نگاهی به نقد و بررسی اختصاصی دنیای بازی از عنوان Batman: Arkham Knight بیندازید.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “بازی جدید استودیو Rocksteady در مراسم The Game Awards معرفی نخواهد شد”

  1. ahmadpop4 گفت:

    راک استیدی و DC خیلی نزدیک با هم کار می کنن و اگه عرضه ی اسپایدرمن و برنامه ی آینده ی مارول برای سوپر هیرو هاش و اونجرز رو در نظر بگیریم، منطقیه که بازی بعدی راک استیدی اگه سوپر من هم نباشه مرتبط با جاستیس لیگ باشه

    ۰ ۰