تماشا کنید: تاریخ انتشار اولین قسمت بسته الحاقی Legacy of the First Blade بازی AC Odyssey مشخص شد

توسط تارخ ترهنده در ۸ آذر ۱۳۹۷ , ۱۶:۳۵

یوبی‌سافت تاریخ انتشار اولین قسمت بسته الحاقی Legacy of the First Blade بازی AC Odyssey را مشخص کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

همان‌طور که پیش از این اعلام شد، Assassin’s Creed Odyssey دارای دو بسته الحاقی اصلی یا داستانی خواهد بود که به‌صورت سریالی در سه قسمت منتشر می‌شوند. اولین بسته الحاقی اصلی بازی Legacy of the First Blade نام دارد که قسمت اول آن در روز چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸) منتشر می‌شود. دومین بسته الحاقی اصلی بازی نیز The Fate of Atlantis نام دارد که هنوز تاریخ انتشار آن مشخص نیست.

Legacy of the First Blade داستان اولین اساسینی که از خنجر مخفی استفاده کرد را دنبال می‌کند و او کسی نیست جز «داریوش» (Darius) پارسی که در دنیای AC قاتل خشایارشاه نیز است. اولین قسمت این بسته الحاقی Hunted و دومین و سومین قسمت آن نیز به‌ترتیب Shadow Heritage و Bloodline نام دارند که به‌نوبت تا بهار سال آینده منتشر خواهند شد.

ناگفته نماند که در بهار سال آینده شمسی/ میلادی که آخرین قسمت این بسته الحاقی منتشر می‌شود، نسخه ریمستر بازی Assassin’s Creed III به‌همراه تمامی محتواهای اضافی‌اش برای سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر اولین قسمت Legacy of the First Blade را تماشا کنید:

نظر شما درباره‌ی این بسته الحاقی چیست؟ نظرات و دیدگاه‌های خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: