نام تجاری Alien: Blackout توسط ۲۰th Century Fox به ثبت رسید

توسط هومن فلاحی در ۶ آذر ۱۳۹۷ , ۲۳:۰۰

کمپانی هالیوودی مشهور ۲۰th Century Fox به‌تازگی نام تجاری جدیدی به‌نام Alien: Blackout را برای دسته‌بندی بازی‌های ویدئویی ثبت کرده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

این نام تجاری که به فاصله‌ی دو هفته مانده به مراسم The Game Awards 2018 ثبت شده است، به شکل واضحی به یک بازی ویدئویی جدید از دنیای Alien اشاره می‌کند. این نام در دسته‌بندی نرم‌افزارها و محصولات قابل دانلود بازی‌های رایانه‌ای و در تاریخ بیست و دوم ماه نوامبر توسط فاکس ثبت شده است؛ بنابراین معرفی این عنوان در روند برگزاری مراسم The Game Awards 2018 دور از ذهن نیست.

علاوه بر شایعات مختلفی که درباره‌ی این بازی به‌گوش می‌رسد، به‌تازگی تهیه‌کننده این برنامه یعنی Geoff Keighley تایید کرده است که مراسم امسال بیش از هرسال دیگری معرفی عناوین جدید را در برنامه دارد و هواداران بازی‌های ویدئویی به‌هیچ عنوان نباید مراسم امسال را که در ۱۶ آذر برگزار می‌شود را از دست بدهند.

علاوه بر این ثبت تجاری، پیش از این نیز تایید شده بود که دو استودیوی FoxNext Games و Cold Iron Studios که از تیم‌های داخلی کمپانی فاکس قرن بیستم به‌حساب می‌آیند در حال کار بر روی عنوانی آنلاین هستند که برای عرضه روی کنسول ها و رایانه‌های شخصی برنامه ریزی شده است و حال Alien: Blackout نیز نمی‌تواند به‌آن بی‌ربط باشد.

همچنین هواداران به‌تازگی اکانت‌ رسمی این بازی با نام Alien: Blackout را در شبکه‌های اجتماعی شناسایی کرده‌اند که احتمال معرفی آن‌را بیش از پیش می‌کند. این اکانت اطلاعات خاصی را درباره‌ی بازی به ما نمی‌دهد اما به علت قرار گرفتن لوگوی رسمی استودیو FoxNext Games برای تصویر پروفایل این اکانت احتمال معرفی این بازی قطعی به‌نظر می‌رسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: