تماشا کنید: نینتندو ویدئوهای جدیدی از Super Smash Bros. Ultimate منتشر کرد

توسط سید هادی هادیان در ۶ آذر ۱۳۹۷ , ۲۰:۳۰

هم‌زمان با نزدیک شدن به عرضه بازی Super Smash Bros. Ultimate، شرکت نینتندو در غالب عنوان «Chain Smashing» ویدیوهای جدیدی از این بازی منتشر کرده است که مبارزات آن را به نمایش گذاشته و بسیاری از مراحل جدید بازی و مبارزان را به تصویر می‌کشد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

نینتندو به این مجموعه جدید از ویدئوها تحت عنوان «Chain Smashing» اشاره کرده است؛ با توجه به نام این اثر می‌توان ماهیت آن‌ را متوجه شد که مبارزات زنجیره‌ای شخصیت‌های بازی Super Smash Bros. Ultimate  را نمایش می‌دهد. در حال حاضر، سه ویدیو در مجموع از این بازی منتشر شده که در هر یک از آنها بسیاری از شخصیت های Super Smash Bros. Ultimate در از استیج‌های مختلف را نمایش می‌دهد. مدت زمان هر سه ویدیو ۳۰ ثانیه است و در سریع‌ترین زمان ممکن شخصیت‌ها، خصوصیات آن‌ها و محیط‌های مختلف بازی قابل مشاهده است.

خبرهای دیگری از Super Smash Bros. Ultimate منتشر شده که نشان می‌دهد این بازی عنوان بالاترین پیش‌فروش در میان همه بازی‌های تاریخ Nintendo را داراست.

ویدیوهایی که نینتندو تاکنون منتشر کرده است را می‌توانید در قسمت پایین مشاهده کنید. این بازی در تاریخ ۱۶ آذر به‌صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: