نسخه‌ بتای Red Dead Online رسماً کار خود را آغاز کرد

توسط سید هادی هادیان در ۶ آذر ۱۳۹۷ , ۱۷:۵۷

در هفته جاری شرکت Rockstar از تاریخ عرضه‌ نسخه‌ بتای بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 تحت‌نام Red Dead Online رونمایی کرده بود. هم اکنون نسخه‌ی بتا امروز در دسترس برخی از کاربران قرار گرفت و تا پایان هفته برای تمام کاربران منتشر خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

نسخه‌ی بتای Red Dead Online رسما از امروز و با دسترسی برای برخی از افراد رسما کارش را آغاز کرد. با توجه به صحبت‌های راک‌استار،  کاربرانی که نسخه‌ی Ultimate Edition بازی Red Dead Redemption 2 را خریداری کرده‌اند، از تاریخ امروز به نسخه‌ی بتای این بازی دسترسی خواهند داشت. همچنین بازیکنانی که برای خرید و تجربه‌ی این بازی پس از گذشت مدت کوتاهی از عرضه اقدام کرده‌اند، در روز‌های چهارشنبه و پنج‌شنبه همین هفته می‌توانند وارد دنیای Red Dead Online شوند. علاقه‌مندان دیگر بازی از روز جمعه اجازه تجربه‌ی Red Dead Online خواهند بود.

در ماه سپتامبر بود که شرکت راک‌ستار از آغاز نسخه‌ی بتا Red Dead Online در ماه نوامبر خبر داد. در حالی که به پایان این ماه نزدیک می‌شویم، به نظر می‌رسد که شرکت راک‌ستار توانسته وعده‌های خود به کاربران عملی کند.

با فرض در اختیار داشتن Red Dead Online، باید در نظر داشت که نسخه‌ی در حال حاضر تنها یک نسخه‌ی بتا از Red Dead Online است. بنابر این، مطمئنا با برخی مشکلات در آن رو به رو خواهیم بود که برای هرکسی که برای اولین بار تجربه می‌کند پیش می‌آید. بنابر این، ممکن است که برای رفع این مشکلات و عرضه‌ی یک نسخه بهینه و شگفت‌انگیز، شرکت Rockstar به چند ماه زمان نیاز داشته باشد.

بازی Red Dead Redemption 2 ‌هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است .

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: