بازی Batman: Arkham Collection منتشر شد

توسط سید هادی هادیان در ۶ آذر ۱۳۹۷ , ۱۷:۴۵

بازی Batman: Arkham Collection که شامل عناوین Batman: Arkham Asylum ،Batman: Arkham City و Origins است با پشتیبانی از ۴K و HDR امروز منتشر شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

گزارشی جدید از وب‌سایت TrueAchievements منتشر شده که با توجه لیست فروشگاه‌های ایکس باکس ادعا می‌کند استودیوی سازنده‌ی سری بازی‌های Batman، قصد انتشار مجموعه‌ای از این سری با نام Batman: Arkham را دارد. درنهایت، این مجموعه در در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. این مجموعه شامل نسخه‌های بازسازی شده‌ی Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City است که به‌روز رسانی جدید عنوان Batman: Arkham Knight نیز همراه با این مجموعه عرضه شده است.

در سال ۲۰۱۳ میلادی بود که این تیم سازنده مجموعه‌ای با همین نام را برای کنسول‌های نسل هفتم منتشر کرد که در آنجا نسخه‌های Batman: Arkham Asylum ،Batman: Arkham City و Origins قابل مشاهده بود. تفاوت این مجموعه‌ی جدید با عنوا‌ن‌های قبلی در این‌جاست که این بسته‌ی جدید نسخه‌ی Origins سری بازی‌های Batman: Arkham را شامل نمی‌شود. دلیل نبود این عنوان، تمام نشدن فرآیند بازسازی این نسخه اعلام شده ولی در نهایت نسخه‌ی Knight جایگزین آن شده است.

در قسمت پایین به توضیحاتی در مورد انتشار مجموعه‌ی سری بازی‌های Batman در فروشگاه‌های اینترنتی کنسول‌ها ارائه شده است:

شما با دریافت این مجموعه‌ی جدید، می‌توانید نسخه‌های بازسازی شده‌ی عنوان‌های Batman: Arkham Asylum و Batman: Arkham City را با گرافیک به‌روز شده‌ تجربه کنید. همچنین با دریافت نسخه‌ی جدید Knight از انواع مختلف تجهیزات و قابلیت‌های افزوده شده به بازی لذت ببرید و تمامی بسته‌های الحاقی این عناوین را نیز می‌توانید تجربه کنید. شما با امکانات جدید این نسخه قادر خواهید بود تا با بدترین و خطرناک‌ترین دشمنان بتمن در Gotham مبارزه کنید و از شهری که بتمن برای دفاع از آن قسم خورده است حفاظت کنید.

علاوه بر این، TrueAchievements از بهبود کیفیت این بازی خبر داد به‌طوری که این سه نسخه از کیفیت‌های ۴K و HDR پشتیبانی خواهند کرد.

در نهایت امروز انتظار طرفداران به پایان رسید و این عنوان زیبا در اختیار آنان قرار گرفت. چیزی که برای بسیاری از طرفداران عجیب به نظر می‌رسید این بود که دو استودیوی Warner Bros و RockSteady هنوز از قیمت و پلتفرم‌های مد نظر این مجموعه اطلاعاتی منتشر نکرده بودند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: