اپلیکیشن Youtube رسما برای Nintendo Switch منتشر شد

توسط هومن فلاحی در ۲۲ آبان ۱۳۹۷ , ۲۳:۱۰

پس از شایعات و اخبار ضد و نقیض فراوان، سرانجام دومین اپلیکیشن استریم ویدیو برای کنسول Nintendo Switch منتشر شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

کنسول نینتندو سوئیچ که به کمبود سرویس‌های اشتراک ویدئویی قابل دانلود روی سیستم خود متهم است، به‌تازگی دومین اپلیکیشن اشتراک ویدئوی خود پس از Hulu را دریافت می‌کند. اپلیکیشن Youtube که توسط عده‌ی کثیری از هواداران درخواست می‌شد هم‌اکنون با حجم ۹۳.۳۲ MB روی کنسول Nintendo Switch قابل دانلود است.

از طریق این اپلیکیشن، مخاطبان می‌تواند به تمامی محتوای موجود روی بستر یوتیوب مانند موزیک ویدئوها، فیلم‌ها و لایواستریم ها دسترسی پیدا کنند. این اپلیکیشن همانند نسخه کنسول‌ها و TV عمل می‌کند و در حالت handheld از ویژگی‌های لمسی این کنسول نیز استفاده می‌کند. البته این ویژگی‌های لمسی در سطح نسخه گوشی‌های هوشمند قرار ندارد و تنها به انتخاب گزینه‌های این اپ به‌صورت لمسی خلاصه می‌شود.

حدودا یک‌سال پیش بود که تلویزیون اینترنتی Hulu راه خود را با انتشار اپلیکیشن مخصوص خود روی کنسول نینتندو سوئیچ پیدا کرد و حال پس از یک‌سال انتشار شایعات مختلف دومین سرویس ویدئویی نیز بر روی سوئیچ منتشر شده است. البته در طی این یک‌سال که شایعاتی مبنی بر قرارداد انحصاری یک‌ساله میان سران نینتندو و Hulu نیز شنیده می‌شد. همچنین نینتندو درباره‌ی سوئیچ می‌گوید که تمرکز آن‌ها همواره روی آوردن عناوین خلاقانه برای این پلتفرم بوده و اپلیکیشن‌های مختلف اشتراک ویدئو همواره روی پلتفرم‌های دیگر در دسترس بوده است. البته که نینتندو تاکید می‌کند درنهایت عرضه اپلیکیشن‌های مختلف تنها به کمپانی‌های توسعه‌دهنده آن‌ها بستگی دارد و نینتندو در این باره نقش چندانی ندارد.

اگر شما نیز از دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ هستید و مدتی است که منتظر عرضه‌ی این اپ بر روی سیستم خود هستید می‌توانید هم‌اکنون Youtube را از فروشگاه دیجیتال نینتندو به‌نام Nintendo eShop به رایگان دانلود کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: