پروژه جدید استودیو Ninja Theory سال آینده معرفی خواهد شد

توسط هومن فلاحی در ۲۱ آبان ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۰

به‌گفته Phil Spencer، مدیرعامل برند Xbox استودیوی بریتانیایی Ninja Theory ممکن است سال آینده از بازی جدید خود که با همکاری Microsoft ساخته می‌شود رونمایی کند. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

در روند برگزاری رویداد X018 که روز گذشته و در شهر Mexico City برگزار شد، کمپانی مایکروسافت اطلاعات زیادی درباره‌ی آینده‌ی برند Xbox و سرویس‌های مرتبط با آن منتشر کرد. همچنین فیل اسپنسر، مدیرعامل برند Xbox درباره‌ی پروژه‌های در حال توسعه استودیوهایی که به‌تازگی به تیم داخلی مایکروسافت پیوسته‌اند اطلاعات جدیدی ارائه کرد. در طی این مصاحبه اسپنسر برای Julia Hardy مجری برنامه Inside Xbox توضیح داد که استودیوی Ninja Theory که در ژوئن ۲۰۱۸ به مایکروسافت ملحق شد به دلیل فرهنگ و رویکرد متفاوتی که به عنوان یک استودیوی بریتانیایی به صنعت ویدئوگیم دارد به خوبی با استانداردهای Microsoft Studios هماهنگ شده است و هواداران به‌زودی با پروژه‌ی جدید آن‌ها بیشتر آشنا خواهند شد. به علاوه او به دسته‌ای از مخاطبان این کمپانی که امیدوارند که به‌زودی با عناوین درحال ساخت استودیوهای جدید مایکروسافت آشنا شوند اطمینان داد که تمام هفت استودیویی که امسال به مایکروسافت استودیوز پیوسته‌اند با قدرت در حال ساخت عناوین خلاقانه هستند.

استودیوی Ninja Theory که توسعه‌ی عناوین موفقی مانند  DMC: Devil May Cry و Hellblade: Senua’s Sacrifice را در کارنامه دارد، با عرضه‌ی مستقل بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice توانمندی خود را در ساخت بازی‌های بزرگ و نوآورانه به مخاطبان بازی‌های ویدئویی اثبات کرده است. در روند برگزاری کنفرانس مطبوعاتی کمپانی مایکروسافت در نمایشگاه E3 2018 این کمپانی رسما خبر خریداری استودیو Ninja Theory و چهار استودیو دیگر را اعلام کرد. 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: