تماشا کنید: توضیحات تهیه‌کننده بازی Team Sonic Racing درباره‌ی آن در نمایشگاه توکیو گیم شو

توسط تارخ ترهنده در ۲۱ آبان ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

در ویدیویی که اخیرا از بازی Team Sonic Racing علاوه بر تماشای گیم‌پلی بازی، توضیحات تهیه‌کننده آن را در نمایشگاه توکیو گیم شو درباره‌ی بازی می‌شنویم؛ در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

تاکاشی ایزوکا (Takashi Iizuka)، تهیه‌کننده سری بازی‌های سونیک، در ویدیویی که می‌توانید در زیر آن را تماشا کنید، درباره‌ی روند ساخت بازی، شخصیت و ماشین مورد علاقه‌اش در بازی و موسیقی کار صحبت می‌کند.

در ابتدای ویدیو، او درباره‌ی این صحبت می‌کند که چرا تصمیم گرفت روی پروژه‌ای چون Team Sonic Racing کار کند. او می‌گوید که فرزندش را حین بازی Mario Kart می‌بیند که چه‌قدر خوشحال است و خوش می‌گذراند.

در نمایشگاه توکیو گیم شو (TGS) سه مرحله یا مسیر مسابقه از ۲۰ عددی که قرار است در بازی در دسترس باشند نمایش داده شد: Wisp Circuit ،Ice Mountain و Market Street. تمامی این مسیرها با تمامی شخصیت‌ها قابل بازی خواهند بود بازیکنان می‌توانند تیم‌های ساخت خود و شخصی‌سازی‌های خود را به این مسیرهای مسابقه بیاورند.

در Team Sonic Racing، شما می‌توانید با یک شخصیت، یک تیم بسازید و این مهم هم از طریق شخصی‌سازی و استفاده از قابلیت‌های ویژه موجود در بازی‌ست. هر شخصیت در بازی در یک دسته‌بندی و کلاس خاص قرار دارد که به آنها قابلیت‌های ویژه‌ای متناسب با دسته‌بندی‌شان می‌دهد چون سرعت، تکنیک، قدرت و… . شما می‌توانید از این قابلیت‌ها برای یک شخصیت بهره ببرید و با قدرت بسیار بیشتر به رقابت بپردازید.

ایزوکا همچنین در ادامه گفت که ماشین و شخصیت مورد علاقه‌اش در بازی Shadow است که در ساخت و طراحی ماشین او در بازی تلاش بسیاری صورت گرفته است.

Team Sonic Racing قرار بود در زمستان سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شود که با تاخیر مواجه شد. حال این بازی برای انتشار در ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۱ می ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ برنامه‌ریزی شده است.

آیا شما مشتاق تجربه این بازی هستید؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: