زره N7 از مجموعه بازی Mass Effect برای Anthem در دسترس خواهد بود

توسط سید هادی هادیان در ۲۰ آبان ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۰

طی چند روز گذشته طرفداران BioWare در سراسر جهان روز N7 را جشن گرفتند و تیم توسعه بازی Anthem نگاه مختصری به این فرانچایز محبوب داشته است. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.
زره‌پوش N7 با نام Commander Shepard در بازی Anthem در دسترس خواهد بود که Michael Gamble، مدیر تولید‌کننده بازی تایید کرده که یک عکس از این زره‌پوش را دیروز منتشر کرده است.

شما می‌توانید یکی از Javelinهای خود را با یک پوسته خاص با نام N7 شخصی‌سازی کنید؛ همان‌طور که در توییت مایکل گمبل به Javelin Class Interceptor اشاره شده است، ما امیدواریم که این پوسته برای کلاس‌های دیگر بازی نیز قابل استفاده باشد.

برای کسانی که در مورد Javelinها اطلاعاتی ندارند، باید بگوییم که Javelinها زره‌های پیشرفته‌ای هستند که حکم کلاس‌ها در بازی‌ ایفا می‌کنند.

این اولین باری نیست که در بازی Anthem به N7 اشاره شده است؛ پیش از این شاهد یک Stream در نمایشگاه E3 2018 بودیم که در آن Javelin کلاس Ranger آنجا پوسته N7 را بر تن داشت. در این مورد Mark Darrah، تهیه‌کننده اجرایی بازی Anthem تایید کرد که تمام پوسته‌هایی که قبل‌تر از این شاهدشان بودیم همچنان بدون هیچ هزینه‌ی اضافی برای بازیکنان در دسترس آنان قرار می‌گیرند؛ بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که ظاهر کاراکتر مورد نظر خود را به Shepard تغییر ندهید.

با وجود این‌که بسیاری از ما و طرفداران انتظار یک نسخه تازه از مجموعه Mass Effect یا حداقل یک بسته الحاقی برای بازی Mass Effect: Andromeda را می‌کشیدیم، اما به هرحال همچنان خوشحالیم که استودیو BioWare هنوز N7 را فراموش نکرده است. در چند اخیر به‌روز رسانی جدیدی برای Mass Effect: Andromeda منتشر شد که امکان اجرای بازی را با رزولوشن ۴K بر روی Xbox One X را برای بازیکنان فراهم کرده است. این به‌روز رسانی که ۱.۶۸ گیگابایت حجم دارد امکان پشتیبانی از HDR را به بازی اضافه و رزولوشن بازی را ارتقا می‌دهد.

بازی Anthem در تاریخ ۲۲ فوریه (۳ اسفند) برای پلتفرم‌های PC ، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: